Wyniki – 5 – 6 września 2015

Plan na weekend 32/2016
Plan na weekend 28/2017
III eliminacja Maratonów Rowerowych Kellys Cyklokarpaty za nami
Cyklokarpaty Jasło czyli drogą krzyżową na Liwocz
Ewa Rebane Sodowska (Twomark Sport Specialized) – Cyklokarpaty – Zakopane

ŚWIAT

Mistrzostwa Świata w kolarstwie górskim – Vallnord, Andora

Wyniki tu.


POLSKA

Puchar Polski w kolarstwie górskim – Głuchołazy

Elita open


  1. Piotr Brzózka – JBG-2
  2. Jakub Zamroźniak – KCP Elzat Bieniasz Bike
  3. Wojciech Halejak – JBG-2

U23


  1. Jakub Zamroźniak – KCP Elzat Bieniasz Bike
  2. Krzysztof Łukasik – Warszawski Klub Kolarski
  3. Adrian Siarka – UKS Raba Wyżna Podsarnie

Kobiety Open


  1. Anna Szafraniec-Rutkiewicz – Kross Racing Team
  2. Rita Malinkiewicz – UKS Goodman Sokół Zator
  3. Aleksandra Podgórska – KKW Superior Wałbrzych

Junior


  1. Marceli Bogusławski – MTB Silesia Rybnik
  2. Wiktor Hudyka – KCP Elzat Bieniasz Bike
  3. Michał Topór – KCP Elzat Bieniasz Bike

Juniorka


  1. Gabriela Wojtyła – UKS Goodman Sokół Zator
  2. Estera Siarka – UKS Raba Wyżna Podsarnie
  3. Adrianna Stępniewska – SMS Żywiec Kross Junior Team

Junior młodszy


  1. Stanisław Nowak – LKS Iskra Głogoczów
  2. Jarosław Żur – KS Luboń Skomielna Biała
  3. Arkadiusz Mirek – KCP Elzat Bieniasz Bike

Juniorka młodsza


  1. Natalia Jeruzalska – KKW Superior Wałbrzych
  2. Anna Gdańska – Warszawski Klub Kolarski
  3. Patrycja Świerczyńska – SMS Żywiec Kross Junior Team

Amator


  1. Rafał Adamczyk – Im-motion KROSS
  2. Mirosław Bieniasz – KCP Elzat Bieniasz Bike
  3. Dariusz Poroś – Romet Racing

Puchar Polski w maratonie MTB – Olsztyn

Open


  1. Patryk Piasecki – JBG-2
  2. Sarunas Pacevicius – Velostreet Fuji LKKA
  3. Paweł Kowalkowski – KROSS Centrum Rowerowe Olsztyn
  4. Michał Wyżlic – Retro Rowery Duda
  5. Artur Mioduszewski – Trezado BikeTires.pl
  6. Michał Przekop – Bliska Team
  7. Łukasz Klimaszewski – Mitutoyo Dema PWR
  8. Wojciech Pawłowski – Mitutoyo Dema PWR
  9. Paweł Arciszewski – BLU Ceranit Team Refleks
  10. Paweł Ciunel – KROSS Centrum Rowerowe Olsztyn

  1. Magdalena Sadłecka – Euro Bike Kaczmarek Electric
  2. Kamila Płoszczyca – kamila-ploszczyca.pl
  3. Izabela Kłosowska – BLU Cersanit Team Refleks
  4. Karolina Kukuła – AGH Cycling Team
  5. Agnieszka Nowiczkow – BLU Ceranit Team Refleks

Mazovia MTB – Olsztyn

Giga


  1. Patryk Piasecki – JBG-2
  2. Sarunas Pacevicius – Velostreet Fuji LKKA
  3. Paweł Kowalkowski – KROSS Centrum Rowerowe Olsztyn

  1. Magdalena Sadłecka – Euro Bike Kaczmarek Electric
  2. Kamila Płoszczyca – kamila-ploszczyca.pl
  3. Izabela Kłosowska – BLU Cersanit Team Refleks

Mega


  1. Bartosz Grędziński – Retro Rowery Duda
  2. Grzegorz Maleszka – Renault Team
  3. Michał Różański – BCT Team

  1. Katarzyna Pakulska – TRW Cloudware
  2. Anna Ostrowska – KROSS Centrum Rowerowe Olsztyn
  3. Zofia Sołtys – CST – Velmar – Merida

Cyklokarpaty – Sanok

Giga


  1. Marcin Gołuszka – Aktywna Strona Życia
  2. Tomasz Leśniak – Jasielskie Stowarzyszenie Cyklistów
  3. Krzysztof Gajda – Jedlicze Team

  1. Iwona Szmyd – Jasielskie Stowarzyszenie Cyklistów
  2. Katarzyna Galewicz – Twomark Sport Specialized
  3. Natalia Kołodziej – Gomola Trans Airco

Mega


  1. Arkadiusz Krzesiński – Żbik Komańcza
  2. Mateusz Niezgoda – Chemik Pustków MTB
  3. Tomasz Sikora – LKS Iskra Głogoczów

  1. Magdalena Ulman – Krasnale Team
  2. Justyna Frączek – Twomark Sport Specialized
  3. Agata Nowak – Chemik Pustków MTB

Rowerem na Śnieżkę – Rotary – Karpacz


  1. Michał Ficek – Volkswagen Samochody Użytkowe MTB
  2. Bartosz Mikler – Victoria Jarocin
  3. Mateusz Moderhak – Trek Gdynia

  1. Iwona Rychlewska – Kołobrzeg
  2. Kinga Styczyńska – Colex Racing Team
  3. Małgorzata Gogolewska – Gogol MTB Team Wągrowiec

Maraton Jastrzębi Łaskich – Łask

  1. Łukasz Matusiak – Gatta Bike Team
  2. Mariusz Marszałek  – Kettler
  3. Marcin Jabłoński – MyBike.pl

  1. Anna Urban – Łódź
  2. Karolina Perzanowska  – Kettler
  3. Małgorzata Zimnicka – Jastrzębie Łaskie

Klęka MTB Maraton – Klęka

  1. Adam Adamkiewicz – Real 64-sto
  2. Michał Górniak – Duda Cars TP-LINK Rybczyński
  3. Przemysław Rozwałka – MW Invest Group

  1. Monika Uryzaj – Poznań
  2. Bożena Łącka – Phyto Pharm
  3. Ewa Gajda – Velo Femme Team MTB

Puchar Szlaku Solnego – Rabka

Elita


  1. Jakub Zamroźniak – KCP Elzat Bieniasz Bike
  2. Albert Głowa – KCP Elzat Bieniasz Bike
  3. Adrian Siarka – GKS Raba Wyżna Podsarnie

Kobiet open


  1. Rita Malinkiewicz – Goodman Sokół Zator
  2. Dagmara Drabik – Choma Team TSR
  3. Katarzyna Solus Miśkowicz – Mobel Marki MTB Pro Team

Junior


  1. Wiktor Hudyka – KCP Elzat Bieniasz Bike
  2. Michał Topór – KCP Elzat Bieniasz Bike
  3. Krystian Wójs – UKS Zawojak Zawoja

Juniorka


  1. Gabriela Wojtyła – Goodman Sokół Zator
  2. Magdalena Zielińska – UKS Sokół Kęty
  3. Estera Siarka – GKS Raba Wyżna Podsarnie

Junior młodszy


  1. Stanisław Nowak – LKS Iskra Głogoczów
  2. Jarosław Żur – KS Luboń Skomielna Biała
  3. Arkadiusz Mirek – KCP Elzat Bieniasz Bike

Juniorka młodsza


  1. Karolina Włoch – Goodman Sokół Zator
  2. Magdalena Utnicka – KS Luboń Skomielna Biała
  3. Oliwia Siarka – GKS Raba Wyżna Podsarnie

Masters I


  1. Mirosław Bieniasz – KCP Elzat Bieniasz Bike
  2. Tomasz Bluszcz – Niezrzeszony
  3. Arkadiusz Traciak – KS Luboń Skomielna Biała

Masters II


  1. Jarosław Miodoński – KCP Elzat Bieniasz Bike
  2. Piotr Zając – KCP Elzat Bieniasz Bike
  3. Sławomir Bednarczyk – UKS Sokół Kęty

Masters III


  1. Krzysztof Gierczak – PSK Olimpionik Przemyśl
  2. Jacek Syska – Niezrzeszony
  3. Józef Rabski – KS Luboń Skomielna Biała

Trzy wieże – Szczecin

  1. Mariusz Gil – Szczepan Bike
  2. Robert Kuhn – Kuhn fahrwerkstechnik
  3. Marco Hantschel

  1. Małgorzata Lewandowska – Rowery Turowski
  2. Justyna Rogozińska-Szary – Bike Team roletki.home.pl
  3. Wioletta Murawska – Bike Team roletki.home.pl

Puchar Mazowsza – Wesoła

Elita


  1. Radosław Rękawek – KROSS Centrum Rowerowe Olsztyn
  2. Jarosław Wolcendorf – Jakoobcycles.com
  3. Jakub Wolcendorf – Jakoobcycles.com

  1. Marta Bazańska – ProCycling.pl
  2. Katarzyna Laskowska – Finisher.pl

Junior


  1. Karol Ostaszewski – Prolog Jabłonna
  2. Mateusz Maszkiewicz – Prolog Jabłonna
  3. Błażej Sawicki – Prolog Jabłonna

Juniorka


  1. Karolina Chojecka – Warszawski Klub Kolarski
  2. Klaudia Czabok – Warszawski Klub Kolarski
  3. Antonina Białek – Warszawski Klub Kolarski

Junior młodszy


  1. Filip Matyjaszczyk – ETI LKK Lublin
  2. Piotr Krysiewicz – UKS Wygoda Białystok
  3. Damian Nowakowski – LKK LUKS Sławno

Juniorka młodsza


  1. Anna Gdańska – Warszawski Klub Kolarski
  2. Ewa Sapieja – LKK LUKS Sławno
  3. Edyta Kryńska – UKS Wygoda Białystok

Masters I


  1. Marek Kulik – Baran Cycling
  2. Rafał Brzyski – Retro Duda Rowery
  3. Adam Ostrowski – ProCycling.pl

Masters II


  1. Radosław Szymborski – Inter Cars MTB Team
  2. Piotr Dziedzic – Brzeziny MTB Raz na Wozie Team
  3. Marek Wach – LKK LUKS Sławno

Poland Bike XC – Kazoora, Warszawa

M1


  1. Marcin Wolski – GOD’S Team
  2. Łukasz Danielak – Warszawa
  3. Przemysław Rogowski – Olsh Paramedyk

M2


  1. Arkadiusz Jusiński – Renault Team
  2. Tomasz Pietrzycki – Bliska Team
  3. Łukasz Giziński – TRW Cloudware

M3


  1. Daniel Pepla – Renault Team
  2. Zdzisław Pogorzelski – Lotto
  3. Marek Adamczyk – Warszawa

K1


  1. Barbara Kleczak – Olsh Paramedyk
  2. Agnieszka Tkaczyk – Absolute Bike Team

K2


  1. Katarzyna Skura – Kolarski.eu
  2. Izabela Żeszczyńska – Dirty40
  3. Anna Dymczyk – AGR Podlasie

K3


  1. Anna Świderska – MTB Team Ełk

Legia MTB Maraton – Stromiec

  1. Sebastian Chowaniec – Inter Cars MTB Team
  2. Maciej Kubicz – MTB Mercedes Service
  3. Michał Morawski – Absolute Bike Team

COMMENTS

DISQUS: 0