Wyniki – 30 – 31 sierpnia 2015

Wyniki – 30 – 31 sierpnia 2015

Wyniki – 16-17 grudnia 2017
Wyniki – 9 – 11 listopada 2013
Wyniki – 9-10 września 2017
Wyniki – 28-29 stycznia 2017
Wyniki – 10-11 listopada 2018

ŚWIAT

Mistrzostwa Świata MTB Masters – Vallnord, Andorra

M-30


  1. Jeremy Mounier – OCCV Draguignan
  2. Ivan Degasperi – Team Todesco
  3. Fabio Zampese – Bike Pro Action
  1. Graciela Elina Vargas
  2. Natalia Benitez
  3. Mar Franco

MA-35


  1. Israel Nunez – MAssi
  2. Laurent Spiesser – Team Haidbike France
  3. Drederic Frech – Team Batibois Chiru
  1. Rocio Gamonal
  2. Neus Parcerisas
  3. Eva Castro

MA-40


  1. Pablo Gomez – Tinas de Pechon
  2. Xavier Carnicer – Massi Four Factors
  3. Kurt Tempst – Bike Inn
  1. Margarita Fullana
  2. Karine Sanson
  3. Stephanie Chapon

MA-45


  1. Pere Joan Roig – Cicles Sans
  2. Abraao Azebedo – Aaz Scott
  3. Manfredi Zaglio – Italia
  1. Cameron Urban
  2. Therese Lindquist
  3. Meritxell Gimenez

MA-50


  1. Javier Salamero – King Barcelona Cycling Team
  2. Timothy Gould – Great Britain
  3. Keld Pedersen – Team Hareskov
  1. Maria Sedemark
  2. Gjertrud Bo
  3. Corienne Bedard

POLSKA

Puchar Polski w kolarstwie górskim – Lublin

Elita


  1. Albert Głowa – KCP Elzat Bieniasz Bike
  2. Patryk Kaczmarczyk – Mitutoyo Dema PWR
  3. Radosław Rękawek – KROSS Centrum Rowerowe Olsztyn

U23


  1. Jakub Zamroźniak – KCP Elzat Bieniasz Bike
  2. Krzysztof Łukasik – Warszawski Klub Kolarski
  3. Mateusz Pihulak – MTB Silesia Rybnik

Kobiety


  1. Anna Szafraniec-Rutkiewicz – KROSS Racing Team
  2.  Aleksandra Pogórska – KKW Superior Wałbrzych
  3. Rita Malinkiewicz – Goodman Zator

Junior


  1. Marceli Bogusławski – MTB Silesia Rybnik
  2. Wiktor Hudyka – KCP Elzat Bieniasz Bike
  3. Michał Topór – KCP Elzat Bieniasz Bike

Juniorka


  1. Gabriela Wojtyła – Goodman Zator

Junior młodszy


  1. Stanisław Nowak – LKS Iskra Głogoczów
  2. Jarosław Żur – KS Luboń Skomielna Biała
  3. Arkadiusz Mirek – KCP Elzet Bieniasz Bike

Juniorka młodsza


  1. Natalia Jeruzalska – KKW Superior Wałbrzych
  2. Agnieszka Szpocińska – LKK LUKS Sławno
  3. Karolina Włoch – Goodman Zator

Masters I


  1. Mirosław Bieniasz – KCP Elzat Bieniasz Bike
  2. Marek Kulik – Baran Cycling
  3. Tomasz Siewierski – Sklep rowerowy Bike Boys

Masters II


  1. Tomasz Małasiewicz – Bankowe Towarzystwo Rowerowe Nałęczów
  2. Marcin Wójcik – Niestowarzyszony
  3. Andrzej Cywiński – LTC Lublin

Masters III


  1. Włodzimierz Mikulski – LTC
  2. Wacław Kołtunik – Niestowarzyszony
  3. Andrzej Brodzik – Sklep Rowerowy Bike Boys

Eliminator MTB – Cieszyn

  1. Adrian Rzeszutko – Cannondale Pro Rider
  2. Grzegorz Bem – Mitutoyo Dema PWR
  3. Tomasz Dygacz – DMG MORI Cyclo Trener

  1. Iwona Kurczab – SGR Srebrna Góra
  2. Marta Turoboś – LKK LUSK Sławno
  3. Karolina Kukuła – AGH Cycling

Maratony Kresowe – Puńsk

  1. Sarunas Pacevicius – Sprint SBR Bank
  2. Paweł Niewchwiedowicz – BLU Cersanit Team Refleks
  3. Jakub Kurstak – Bliska Team
  1. Silvija Latozaite – Sprint SBR Bank
  2. Izabela Kłosowska – BLU Ceranit Team Refleks
  3. Justyna Dróżdż – Olympic Sport Romet

Kaczmarek Electric MTB – Nowa Sól

Giga


  1. Mariusz Gil – Szczepan Bike
  2. Bogdan Czarnota – Volkswagen Samochody Użytkowe MTB
  3. Adam Adamkiewicz – Real 64-sto

  1. Michalina Ziółkowska – Volkswagen Samochody Użytkowe MTB
  2. Magdalena Hałajczak – Euro Bike Kaczmarek Electric
  3. Katarzyna Hendrzyk-Majewska – Duda Cars TP-LINK Rybczyński

Mega


  1. Rafał Chmiel – FSD Sport
  2. Dawid Romanowski – Sogest Team Zielona Góra
  3. Patryk Krajewski – Euro Bike Kaczmarek Electric

  1. Małgorzata Zellner – Euro Bike Kaczmarek Electric
  2. Idalia Gmura – E.Corax Rant Team Zielona Góra
  3. Joanna Wojtaszek – Makotechnika

Wzgórza Strzelińskie MTB

 Giga


  1. Piotr Kurczab — SGR Srebrna Góra
  2. Rafał Adamczyk – Im-motion KROSS
  3. Grzegorz Strychar – Mitsubishi Materials MTB

Mega


  1. Gracjan Krzemiński – Mitsubishi Materials MTB
  2. Mikołaj Dziewa – SGR Srebrna Góra
  3. Mikołaj Jurklowaniec – Im-motion KROSS

  1. Monika Strychar – Mitsubishi Materials MTB
  2. Karina Kruk – Bystrzyca Kłodzka
  3. Paulina Biksa – Cart Pack Bralin

Kadyny MTB Maraton – Kadyny

  1. Bartosz Banach – Hotel Cztery Brzozy aptekagemini.pl
  2. Andrzej Kaiser – Euro Bike Kaczmarek Electric
  3. Piotr Rzeszutek – Hotel Cztery Brzozy Gdańsk

Mazovia MTB – Ciechanów

 Giga


  1. Michał Wyżlic – Retro Rowery Duda Team
  2. Artu Korc – KROSS Centrum Rowerowe Olsztyn
  3. Adrian Jusiński – TRW Cloudware

  1. Małogrzata Lutecka – iFON.pl
  2. Olga Niewiarowska – Trek Honda Gdynia

Mega


  1. Bartek Borowicz – APS Polska Cozmobike
  2. Łukasz Góralewski – TRW Cloudware
  3. Bartosz Grędziński – Retro Rowery Duda Team

  1. Agnieszka Uroda-Hampelska – Orbea Polsport Group
  2. Joanna Gumieniak – Bike Atelier Team
  3. Elżbieta Tyszkiewicz – Gdańsk

MTB Cross Maraton – Łączna

 Master


  1. Marcin Jabłoński – MyBike.pl
  2. Marcin Korzeniowski – Max-Flix Bike Kraków
  3. Arkadiusz Jusiński – Renault Team

  1. Agnieszka Tkaczyk
  2. Monika Jagodzińska
  3. Elżbieta Kaca – MyBike.pl

Fan


  1. Kamil Pomarański – DMG Mori Cyclo Trener
  2. Grzegorz Maleszka – Dachland Olsztyn
  3. Grzegorz Grzywa – 72D Windsport

  1. Magda Fejfer – Trybik Northwave
  2. Kasia Laskowska – Finisher.pl
  3. Ania Wajzer – Sengam Sport Racing

“Górska jazda w centrum Polski” – Opoczno

W oczekiwaniu na publikację.


COMMENTS

DISQUS: 0