[PR] Bike Cross Maraton jedzie do Suchego Lasu

[PR] Bike Cross Maraton jedzie do Suchego Lasu

REKLAMA
Plan na weekend 33/2016
Bartosz Kołodziejczyk (Euro Bike Kaczmarek Electric) – Bike Cross Maraton, Chodzież
Bartosz Kołodziejczyk (Euro Bike Kaczmarek Electric) – Bike Cross Maraton – Suchy Las
Plan na weekend 25/2017
Magdalena Hałajczak (Euro Bike Kaczmarek Electric): forma będzie rosła

Już 9 sierpnia w Suchym Lesie odbędzie się szósta impreza w tegorocznym cyklu Bike Cross Maraton Gogol MTB 2015. Ten największy cykl maratonów MTB w Wielkopolsce zapewnia zwykle dużą dawkę wrażeń i ogrom satysfakcji – podczas każdej edycji organizatorzy spodziewają się średnio ponad 600 uczestników. Bike Cross Maraton Gogol MTB od wielu lat odbywa się pod hasłem „Rodzinnie i wyścigowo” – zawołanie to realizowane jest poprzez niepowtarzalną atmosferę, wspólnie tworzoną przed wyścigami, w miasteczku rowerowym, na trasie i na mecie.

Podczas „Suchy Las MTB Maraton 2015” – bo takie miano nosi ta impreza, do pokonania będą dwa dystanse – MINI 31 km i MEGA 62 km. Trasa będzie prowadzić przez Poligon na Biedrusku, Szklak Nadwarciański i okolice Rezerwatu Morasko. Atrakcją będzie przejazd przez tereny parkowe wokół Pałacu w Biedrusku.

Start nastąpi o godzinie 11:00 (dystans MEGA) i o 11.30 (dystans MINI) z miasteczka rowerowego, które powstanie specjalnie na tą okazję w okolicach pętli autobusowej przy  ul. Bogusławskiego w Suchym Lesie.

Rejestracja i więcej informacji na stronie www.gpmtb.pl

 

 

COMMENTS

DISQUS: 0