Wyniki – 1-2 sierpnia 2015

Wyniki – 1-2 sierpnia 2015

REKLAMA
Memoriał Marka Galińskiego 2015 – Gielniów – junior / masters [galeria]
Marta Mikołajczyk (Crazy Racing Team) – Memoriał Marka Galińskiego – Gielniów
[PR] JUST DO YOUR JOB…
Maciej Jeziorski (KROSS ProCycling.pl) – Memoriał Marka Galińskiego – Gielniów
[PR] „Cała Polska pojechała dla Marka”

ŚWIAT

Puchar Świata – Mont Sainte Anne, Kanada

  1. Nino Schurter – Scott Odlo
  2. Julien Absalon – BMC Mountainbike
  3. Florian Vogel – Focus XC
  4. Ralph Naef – BMC Mountainbike
  5. Stephane Tempier – BH-SR Suntour KMC

  1. Jolanda Neff – Stoeckli Pro
  2. Catharine Pendrel – Luna Pro
  3. Pauline Prevot Ferrand – RaboLiv
  4. Emilly Batty – Trek
  5. Gun Rita Dahle Flesjaa – Multivan Merida
  • Maja Włoszczowska (Kross Racing Team) – miejsce 10.

U23


  1. Titouan Carod – Scott Creuse Oxygene Gueret
  2. Howard Grotts – Specialized
  3. Victor Koretzk – BH SR Suntour KMC
  • Bartłomiej Wawak (Kross Racing Team) – miejsce 18.

  1. Jenny Rissveds – Scott Odlo
  2. Alessandra Keller – Strueby Bixs
  3. Alice Barnes – Betch.nl Superior Brentjens

Cupa “Crater” XCO Betfia – Bihor, Ruminia

Elita


  1. Siergiej Rysenko
  2. Adrian Brzózka – JBG-2
  • Mariusz Michałek (JBG-2) – miejsce 8.
  • Mariusz Kozak (JBG-2) – miesce 10.

M3 Montafon MTB Marathon – UCI Marathon Series, Austria

  1. Urs Huber – Team Bulls
  2. Lucas Buchli – Bixs iXS Pro
  3. Daniel Geismayr – Team Centurion Vaude

  1. Milena Landtwing – Wheeler iXS
  2. Hielke Eiferink  Rent a Plant / Cannondale
  3. Ann Katrin Hellstern – BQ-Cycling

POLSKA

Memoriał Marka Galińskiego XCO (Puchar Mazowsza) – Gielniów

Elita


  1. Marceli Bogusławski – MTB Silesia Rybnik
  2. Maciej Jeziorski – KROSS ProCycling.pl
  3. Michał Cąpała – RMF Rockstar MTB
  4. Patryk Adamkiewicz – Mitotuyo DEMA PWR
  5. Łukasz Matusiak – GATTA Bike Team

  1. Marta Turoboś – LKK LUKS Sławno
  2. Patrycja Świerczyńska – SMS Żywiec Kross Junior Team
  3. Marta Bazańska – ProCycling.pl

Junior


  1. Tomasz Budziński – LKK LUKS Sławno
  2. Marcin Budziński – LKK LUKS Sławno
  3. Karol Ostaszewski – Prolog Jabłonna

Juniorka


  1. Klaudia Czabok – Warszawski Klub Kolarski
  2. Karolina Chojecka – Warszawski Klub Kolarski
  3. Aleksandra Klimczak – Warszawski Klub Kolarski

Junior młodszy


  1. Damian Nowakowski  – LKK LUKS Sławno
  2. Grzegorz Mochola – SMS Żywiec Kross Junior Team
  3. Piotr Krysiewicz – UKS Wygoda

Juniorka młodsza


  1. Anna Gdańska – Warszawski Klub Kolarski
  2. Agnieszka Szpocińska – LKK LUKS Sławno
  3. Ewa Sapieja – LKK LUKS Sławno

Masters Kobiety


  1. Marta Mikołajczyk – Crazy Racing Team
  2. Mirosława Szudra – LKS Szawer Leszno

Masters I


  1. Kamil Marczak – Bike-Taxi.pl BikeTires.pl
  2. Janusz Ładej – Stal Rzeszów
  3. Radosław Kozak – Niezrzeszony

Masters II


  1. Radosłąw Szymborski – InterCars MTB Team
  2. Mariusz Hajzler – Jastrzębie Łaskie
  3. Marek Wach – LKK LUKS Sławno

Masters III


  1. Jan Zozuliński – Eskta Team
  2. Piotr Dziedzic – Brzeziny MTB Team
  3. Ryszard Zych – Nierzeszony

Puchar Szlaku Solnego – Kasina Wielka

 Elita


  1. Jakub Zamroźniak – KCP Elzat Bieniasz Bike
  2. Albert Głowa – KCP Elzat Bieniasz Bike
  3. Adrian Siarka – GKS Raba Wyżna Podsarnie

Kobiety Open


  1. Monika Żur – 4F Scott Racing
  2. Rita Malinkiewicz – Goodman Sokół Zator
  3. Debora Jaworska – KCP Ezlat Bieniasz Bike

Junior


  1. Wiktor Hudyka – KCP Elzat Bieniasz Bike
  2. Michał Topór – KCP Elzat Bieniasz Bike
  3. Mateusz Zajt – UKS Sokół Kęty

Juniorka


  1. Gabriela Wojtyła – Goodman Sokół Zator
  2. Magdalena Zielińska – UKS Sokół Kęty
  3. Estera Siarka – GKS Raba Wyżna Podsarnie

Junior młodszy


  1. Stanisław Nowak – LKS Iskra Głogoczów
  2. Jarosław Żur – KS Luboń Skomielna Biała
  3. Arkadiusz Mirek – KCP Elzat Bieniasz Bike

Juniorka młodsza


  1. Klaudia Bajołek – Niezrzeszony
  2. Oliwia Siarka – GKS Raba Wyżna Podsarnie
  3. Karolina Włoch – Goodman Sokół Zator

Masters I


  1. Tomasz Sikora – LKS Iskra Głogoczów
  2. Mirosław Bieniasz – KCP Elzat Bieniasz Bike
  3. Wojciech Szustak – Kike Brothers Oshee Team

Masters II


  1. Jarosław Miodoński – KCP Elzat Bieniasz Bike
  2. Piotr Zając – KCP Elzat Bieniasz Bike
  3. Wojciech Andryszczak  – Niezrzeszony

Masters III


  1. Krzysztof Gierczak – PSK Olimpionik Przemyśl
  2. Jacek Syska – Niezrzeszony
  3. Józef Rabski – KS Luboń Skomielna Biała

Górale na start – Wałbrzych

Elita


  1. Łukasz Klimaszewski – Mitutoyo Dema PWR
  2. Paweł Wojczal – Wojczal Bike
  3. Łukasz Pihulak – MTB Silesia Rybnik

  1. Aleksandra Podgórska – KKW Superior Wałbrzych

U23


  1. Mateusz Pihulak – MTB Silesia Rybnik
  2. Beniamin Chojnicki – FRK Krzysztofa Kuźniaka
  3. Mikołaj Dziewa – SGR Srebrna Góra

Juniorka


  1. Patrycja Piotrowska – KKW Superior Wałbrzych

Junior


  1. Filip Helta – KKW Superior Wałbrzych
  2. Bartłomiej Muś – GK Wiktoria Gliwice
  3. Seweryn Pierzga – UKS Centrum Nowa Ruda

Juniorka młodsza


  1. Natalia Jeruzalska – KKW Superior Wałbrzych
  2. Paulina Pastuszek – MKS Karlina Jaworzyna Śląska
  3. Sara Tonder – MKS Karolina Jaworzyna Śląska

Junior młodszy


  1. Domink Troczka – UKS Dream Bike Bielawa
  2. Wojciech Karpierz – UKS Dream Bike Bielawa
  3. Jan Piasecki – UKS Dream Bike Bielawa

Masters I


  1. Krzysztof Woliński – kacper-rowery.com
  2. Roman Lewandowski – Niezrzeszony

Masters II


  1. Robert Chylarecki
  2. Jarosław Wojczal
  3. Wojciech Muś – GK Wiktoria Gliwice

Sudety MTB Challenge – Stronie Śląskie, Bardo, Głuszyca, Duszniki Zdrój

Solo


  1. Michal Kanera – Sgost Mitas
  2. Joan Llordella Prat – Buff Pro
  3. Mihail Utkin – Mountainpeaks.ru

Mix


  1. BTT Loule BPI BERG Garland (Celina Carpinoteiro / Isabel Caetano)
  2. Twomark Sport Specialized (Mirosław Borycki / Katarzyna Galewicz)
  3. PNPPK Perm (Artem Makii / Natalia Shersheneva)

Team


  1. Colex RAcing Team (Marcin Urbaniak / Tomasz Czerniak)
  2. Gas Op Die Lollie MTB Arnheim (Frank Molennar / Nick van der Heuvel)
  3. Pronghorn Racing Arhus MTB (Nicklas Lindby / Erik Aagaard)

Memoriał Marka Galińskiego XCM – Gielniów

  1. Mariusz Marszałek
  2. Michał Cąpała – RMF Rockstar Energy Drink
  3. Wojciech Agier
  4. Łukasz Matusiak – GATTA
  5. Mateusz Kowalczyk

  1. Dorota Warczyk – START Tomaszów Mazowiecki
  2. Nikola Bujak – Radom
  3. Marta Mikołajczyk – Crazy Racing Team

Maratony Kresowe – Narewka

  1. Jakub Krustak – Bliska
  2. Piotr Kirpsza – SBR Bank Sprint
  3. Paweł Arciszewski – BLU Cersanit Team Refleks

  1. Silvija Latozaite – SBR Bank Sprint
  2. Kseniya Kasabutskaya – Bike’n’roll
  3. Justyna Dróżdż – Olympic Sport Romet

Cyklokarpaty.pl – Komańcza

Giga


  1. Jacek Skonieczny – SCS OSOZ
  2. Mateusz Woźniak  – Jasielskie Stowarzyszenie Cyklistów
  3. Krzysztof Gajda – Jedlize Team
  4. Sławomir Skóra – Jedlicze TEam
  5. Tomasz Leśniak – Jasielskie Stowarzyszenie Cyklistów

  1. Elżbieta Kaca – Sklepmerida.pl

Mega


  1. Arkadiusz Krzesiński – Żbik Komańcza
  2. Sławomir Dziwisz – Fil Bike Rzeszów
  3. Marcin Rydel – Eko Line Zryw Buszkowiczki – PTC Przemyśl

  1. Ewa Ruszała – R.A.S. Superior sowasport.pl
  2. Joanna Majewska – Essentia Vitae RKK MTB
  3. Katarzyna Pasula – KENDA

Mazovia MTB – Brodnica

Giga


  1. Marek Stram – Retro Rowery Duda
  2. Bartosz Owczarek – TRW Cloudware
  3. Rafałą Brzyski – Retro Rowery Duda

  1. Małgorzata Lutecka – iFON.pl

Mega


  1. Maciej Karczmarek – APS Polska Cozmobike
  2. Tomasz Olender – Retro Rowery Duda
  3. Tomasz Majewski – Retro Rowery Duda

  1. Kasia Łysek – ProCycling.pl
  2. Katarzyna Pakulska – TRW Cloudware
  3. Anna Ostrowska – KROSS Centrum Rowerowe Olsztyn

Leszczyńska Liga Rowerowa – Góra

  1. Adam Adamkiewicz – 64sto Leszno
  2. Przemysław Papież – Strefasportu.pl
  3. Wojciech Mizuro – Real 64sto

  1. Karolina Dopierała – Eska Team
  2. Hanna Dembska – Euro-rower.pl

Maraton MTB im. Artura Filipiaka “Fisha” – Zieleniec

  1. Patryk Kaczmarczyk – Mitutoyo DEMA PWR
  2. Sebastian Wolny – Okular Optyk
  3. Gracjan Krzemiński – Mitsubishi Materials

  1. Michalina Ziółkowska – Volkswagen Samochody Użytkowe
  2. Karolina Cierluk – Sigor
  3. Marta Wesołowska – Mitutoyo DEMA PWR

Zdjęcie: UCI

COMMENTS

DISQUS: 0