[PR] Bike Maraton  Bielawa – Puchar Polski z plażą w tle

[PR] Bike Maraton  Bielawa – Puchar Polski z plażą w tle

REKLAMA
Nagrodzimy najlepszych “górali” na Bike Maraton
Bike Maraton Bielawa – “Mocne wakacyjne ściganie.”
Bike Maraton w Bielawie. Wakacyjny hit w Górach Sowich
Michał Ficek (Volkswagen Samochody Użytkowe MTB Team) – Bike Maraton, Bielawa / Uphill MTB Beskidy, Wielka Czantoria
Plan na weekend 37/2019

Lato, woda, piaszczysta plaża i…. ściganie najlepszych w Polsce kolarzy górskich w prawdziwych górach. Połączenie niemożliwe? A jednak to wszystko już w najbliższy weekend w Bielawie!

Bike Maraton zaprasza na siódmą odsłonę tegorocznego cyklu w Góry Sowie i idealnie położonej u ich podnóża Bielawy. Lokalizacja bazy wyścigu przy Zbiorniku Sudety oferuje poza ściganiem duże walory wypoczynkowe – piaszczysta plaża, place zabaw – dla każdego coś miłego!

bike maraton 2015 bielawa zapowiedź 2

Bike Maraton, to najpopularniejszy cykl maratonów rowerowych w Polsce, w tym sezonie składa się z 10 edycji rozsianych po różnych polskich pasmach górskich. W zawodach może wystartować każdy, bez względu na wiek i stopień zaawansowania. Jak zawsze organizatorzy przygotowali dla uczestników 3 różne trasy do wyboru:

  • Mini, liczącą 26 km, to trasa dla każdego kto ma rower, kask i odrobinę kondycji.
  • Mega ( 52 km) to już prawdziwe górskie wyzwanie, ze szczytami Kalenicy i Wielkiej Sowy po drodze.
  • Giga ( 72 km) to trasa przygotowana na potrzeby najlepszych kolarzy górskich w Polsce, ścigających się w ramach Pucharu Polski w Maratonach MTB.

bike maraton 2015 bielawa zapowiedź 3

Podczas Bike Maratonu w Bielawie nie zabraknie jak zawsze Dziecięcego Bike Maratonu, czyli bezpłatnych wyścigów dla najmłodszych. W miasteczku sportowym przy Zbiorniku Sudety znajdzie miejsce również Mini Bike Expo. Przedstawiciele marek SCOTT i Syncros pojawią się z najnowszą kolekcją rowerów i akcesoriów. Koreańska marka SsangYong zaprezentuje modele samochodów 4×4, najnowsze trendy w kolarskiej modzie przedstawi producent odzieży sportowej Quest, o odpowiednie nawodnienie wszystkich zgromadzonych zadbają izotoniki marki ETIXX a wszystko sfilmują kamery marki AEE.

bike maraton 2015 bielawa zapowiedź 4

Zapisy oraz wszelkie inne informacje odnośnie Bike Maratonu w Bielawie można znaleźć na stronie www.bikemaraton.com oraz www.fb.com/bikemaraton.

stopka_sponsor_bikemaraton

COMMENTS

DISQUS: 0