Wyniki – 11-12 lipca 2015

Wyniki – 11-12 lipca 2015

Plan na weekend 22/2016
Plan na weekend 38/2016
Hubert Semczuk (Rybczyński Bike Remmers TP-Link) – Bike Cross Maraton, Dolsk
Bartłomiej Oleszczuk (Rybczyński Bikes Remmers TP-Link) – VLLTMR, Krokowa / Bike Cross Maraton, Binduga
Wyniki 27-28 maja 2017

ŚWIAT

BMC Racing Cup – Montsevelier, Szwajcaria

Elita


  1. Lucas Fluckiger – BMC Mountainbike Racing
  2. Ralph Naf – BMC Mountainbike Racing
  3. Marting Fanger – BMC Mountainbike Racing

  1. Jolanda Neff – Stockli Pro
  2. Ramona Forchini – Struby BiXS
  3. Marine Roccia – Alouettes.ch

KMC Bundesliga MTB – Titisee Neustadt, Niemcy

Elita


  1. Florian Vogel – Foxus XC
  2. Nicola Rohrbach – VC Baar Zug
  3. Simon Stiebjahn – Team Bulls
  4. Markus Bauer – Kreidler Werksteam
  5. Lukas KAufmann – OCE Cannondale

  1. Helen Grobert – Ghost Factory Racing
  2. Corina Gantenbein – Haibike Otztal Pro
  3. Hanna Klein – BH SR Suntour KMC

Puchar Czech MTB – Brno, Czechy

Elita


  1. Jaroslav Kulhavy – Specialized Racing
  2. Jan Skarnitzl – SRAM Mitas Trek
  3. Tomas Paprstka – Remerx Merida Kolin
  4. Bartłomiej Wawak – Kross Racing Team
  5. Marek Konwa – 64sto Leszno
  • Piotr Brzózka (JBG-2) – miejsce 9.
  • Kornel Osicki (Kross Racing Team) – miejsce 10.
  • Wojciech Halejak (JBG-2) – miejsce 12.
  • Tomasz Drożdż (JBG-2) – miejsce 17.
  • Mariusz Michałek (JBG-2) – miejsce 18.
  • Maciej Jeziorski (Kross ProCycling.pl) – miejsce 20.
  • Rafał Hebisz (SGR Srebrna Góra) – miejsce 21.
  • Mariusz Kozak (JBG-2) – miejsce 28 (-1 okr.)
  • Michał Neumann (DMG Mori Cyclo Trener) – DNF

  1. Karla Stepanova – Kona Cycling Point
  2. Aleksandra Dawidowicz – SGR Srebrna Góra
  3. Barbora Prudkova – Nutrend Specialized

U23


  1. Bartłomiej Wawak – Kross Racing Team
  2. Martin Stosek – SRAM Mitas Trek
  3. Krystof Bogar – Superior MTB

  1. Barbora Prudkova – Nutrend Specialized
  2. Aleksandra Podgórska – KKW Superior Wałbrzych
  3. Vendula Kuntova – Remerx Merida Kolin

Junior


  1. Filip Helta – KKW Superior Wałbrzych
  2. Matej Prudek – Nutrend Specialized
  3. Daniel Mayer – KC Hlinsko
  • Tomasz Rzeszutek – Reprezentacja Polski

Juniorki


  1. Jana Czeczinkarova – SRAM Mitas Trek
  2. Adela Safarova – Nutren Specialized Racing
  3. Magdalena Zielińska – Reprezentacja Polski
  • Aleksandra Klimczak – Reprezentacja Polski

Junior młodszy


  1. David Zadak – Cykloteam Ostrov
  2. Richard Holec – Nutrend Specialized
  3. David Honzak – KC Kooperativa SG Jablonec
  4. Stanisław Nowak – Reprezentacja Polski

Salzkammergut Trophy – Austria

  1. Christoph Soukup – Hitec
  2. Jiri Novak – Betch.nl Superior Brentjens
  3. Leisling Matthias – Texpa Simplon
  • Bogdan Czarnota (Volkswagen Samochody Użytkowe) – miejsce 11.

  • Paulina Worz – RSC Auto Brosch
  • Michalina Ziółkowska – Volkswagen Samochody Użytkowe
  • Agnes Kittel – Nora Racing

Moris XC Kosice – Kosice, Słowacja

w oczekiwaniu na publikację


POLSKA

Puchar Mazowsza MTB – Grójec

Elita


  1. Paweł Król – Warszawski Klub Kolarski
  2. Radosław Rękawek – Kross Centrum Rowerowe Olsztyn
  3. Jarosław Wolcendorf – Jakoobcycles.com
  4. Jakub Wolcendorf – Jakoobycyles.com
  5. Dawid Miśkiewicz – LKK LUKS Sławno

  1. Marta Turoboś – LKK LUKS Sławno

Junior


  1. Tomasz Budziński – LKK LUKS Sławno
  2. Marcin Budziński – LKK LUKS Sławno
  3. Albert Karolonek – Warszawski Klub Kolarski

Juniorka


  1. Anna Gdańska – Warszawski Klub Kolarski
  2. Klaudia Czabok – Warszawski Klub Kolarski
  3. Karolina Chojecka – Warszawski Klub Kolarski

Masters I


  1. Marek Kulik – Baran Cycling
  2. Michał Sztembis – ETI LKKG Lublin
  3. Tomasz Pietrzycki – UKS Bliska

Masters II


  1. Radosław Szymborski – Inter Cars MTB Nowy Dwór Mazowiecki
  2. Marek Wach – LKK LUKS Sławno
  3. Artur Przesław – Niezrzeszony

Bike Maraton – Szklarska Poręba

Giga


  1. Bartosz Janowski – Romet Racing
  2. Michał Ficek – Volkswagen Samochody Użytkowe
  3. Andrzej Kaiser – Euro Bike Kaczmarek Electric
  4. Dariusz Poroś – Romet Racing
  5. Dominik Grządziel – Romet Racing

  1. Aleksandra Misterska – Romet Racing
  2. Anna Świrkowicz – ASE
  3. Katarzyna Galewicz – Twomark Sport Specialized

Mega


  1. Mateusz Zoń – ZVL Kreidler Sportiva
  2. Patryk Kaczmarczyk – Mitutoyo Dema PWR
  3. Rafał Adamczyk – Im-motion Kross

  1. Aneta Imielska – Mitsubishi Materials MTB
  2. Katarzyna Polakowska – Romet Racing
  3. Adriana Niedbała – Volkswagen Samochody Użytkowe

Bike Cross Maraton – Gogol MTB – Binduga

  1. Przemysław Rozwałka – MW Invest Group
  2. Bartosz Kołodziejczyk – Euro Bike Kaczmarek Electric
  3. Piotr Marciniak – Euro Bike Kaczmarek Electric

  1. Katarzyna Hendrzyk-Majewska – Duda Cars TP-LINK Rybczyński
  2. Marzena Janczarska – Gdańsk
  3. Ewa Szymankiewicz – Duda Cars TP-LINK Rybczyński

Dare 2b MTB Maraton “Rusz się” – Skrzyszów

Full


  1. Krzysztof Gajda – Jedlicze
  2. Sławomir Skóra – Jedlicze
  3. Piotr Sajdak – KrynicaSki UKS PG Wojnicz

Half


  1. Mateusz Woźniak – Jasielskie Stowarzyszenie Cyklistów
  2. Sebastian Opoka – AZS Politechnika Świętokrzyska
  3. Tomasz Niedzwiecki – Bike Borthers Oshee Team

  1. Magdalena Piotrowicz – OTR Kraków
  2. Katarzyna Pasula – Kenda
  3. Katarzyna Kojder – Niezrzeszona

Amatorskie Drużynowe Mistrzostwa Polski MTB – Otwock

Elita


  1. Renault Team (Jusiński, Maleszka, Karczmarski, Stelmaszyk)
  2. TRW Cloudware (Jusiński, Owczarek Kostrzewa, Góralewski)
  3. Trek Honda Gdynia (Derheld, Przybytek, Moderhak, Siedlecki)

Kobiety


  1. Hell’s Angels (Różycka, Skura, Żeszczyńska, Gregorowicz)
  2. ProWoman MTB (Wysokińska, Macutkiewicz, Bazańska)
  3. Fundacja Teraz Twój Ruch Ladies Team (Mrozowska, Bojdzińska, Żochowska)

Masters


  1. Renault Team (Pepla, Skalski, Janecki, Jędrzejewski)
  2. Maratony Kresowe Masters (Siemaszko, Bojarkiewicz, Osakowicz, Banaszek)
  3. Lotto (Dratwa, Gembara, Pogorzelski, Worach)

COMMENTS

DISQUS: 0