Arkadiusz Jusiński (Renault Team) – Amatorskie DMP MTB – Otwock

Arkadiusz Jusiński (Renault Team) – Amatorskie DMP MTB – Otwock

REKLAMA
Arkadiusz Jusiński (Renault Team) – Podsumowanie sezonu MTB
Arkadiusz Jusiński (Renault Team) – Mistrzostwa Polski w Maratonie MTB, Jelenia Góra
Arkadiusz Jusiński (Renault Team) – Milko Mazury MTB, Szymany
Arkadiusz Jusiński (Renault Team) – Mistrzostwa Europy CX Masters, Trnava
Arkadiusz Jusiński (Renault Team) – Mistrzostwa Świata CX, Mol, Belgia

RENAULT TEAM Mistrzem Polski w Amatorskich Drużynowych Mistrzostwach Polski w maratonie MTB!!! W rozegranych w Otwocku drużynowych Mistrzostwach Polski w maratonie MTB zespół RENAULT TEAM zwyciężył we kat. ELITA i MASTERS!

W zaciętej rywalizacji,  na nowej trudniejszej trasie w Otwocku oba zespoły Renault Team spisały się rewelacyjnie. W kat. MASTERS nasz zespół w składzie: Daniel Pepla, Tomasz Skalski, Robert Janecki i Paweł Jędrzejewski zwyciężył bardzo zdecydowanie, od początku dyktując tempo, które okazało się poza zasięgiem rywali. Dobra, równa jazda, bez awarii i nieprzewidzianych zdarzeń skończyła się zwycięstwem naszego zespołu.

Jeszcze większe emocje towarzyszyły rywalizacji rywalizacji w kat. ELITA. Nasz zespół w składzie: Arek Jusiński, Grzegorz Maleszka, Bartek Karczmarski i Jonasz Stelmaszyk po pierwszym okrążeniu tracił 5 sek. do prowadzącej drużyny TRW Cloudware Team. Równa i bardzo mocna jazda na drugim okrążeniu pozwoliła wypracować na mecie 17 sek. przewagi na drugim zespołem, którym okazał się TRW Cloudware Team i 1min 35 sek nad trzecim TREK HONDA Gdynia.

Stawaliśmy na podium w latach ubiegłych, ale po raz pierwszy w historii naszych startów w tej imprezie udało nam się zwyciężyć i to od razu w obu kategoriach !!

Dziękujemy naszym Sponsorom i Partnerom: Renault Polska, X-Bionic, TORQ Polska, Orbea, VeloLab oraz Danielo Sportswear.

Zdjęcie: Poland Bike/Zbigniew Świderski

COMMENTS

DISQUS: 0