Wyniki – 4-5 lipca 2015

Wyniki – 4-5 lipca 2015

Plan na weekend (majówkę) 17/2017
Sławomir Dziwisz – Kellys Cyklokarpaty, Rzyki
Cyklokarpaty #8 – Nad pięknym modrym … Dunajcem ;)
Słoneczny początek majówki – zakończyła się druga edycja Kellys Cyklokarpaty w Przemyślu
Michał Pękala – AGH Cycling – Cyklokarpaty – Koninki

ŚWIAT

Puchar Świata – Lenzerheide, Szwajcaria

Elita


  1. Jaroslav Kulhavy – Specialized
  2. Nino Schurter – Scott Odlo
  3. Ondrej Cink – Multivan Merida
  • Kornel Osicki (Kross Racing Team)- miejsce 90

  1. Gunn Rita Dahle Flesjaa – Multivan Merida
  2. Lea Davison – Specialized
  3. Catherine Pendrel – Luna Pro
  • Maja Włoszczowska (Kross Racing Team) – miejsce 6

U23


  1. Lars Forster – Wheeler iXS
  2. Titouan – Scott Creuse Exygene Gueret
  3. Howard Grotts – Specialized Racing
  • Bartłomiej Wawak (Kross Racing Team) – miejsce 34
  • Piotr Konwa (4F Scott Racing) – miejsce 46

  1. Jenny Rissveds – Scott Odlo
  2. Ramona Forchini – Strueby Bixs
  3. Lisa Rabensteiner – Focus XC Italy
  • Monika Żur (4F Scott Racing) – miejsce 14

Sigulda Cup – Sigulda, Łotwa

  1. Piotr Brzózka – JBG-2
  2. Sasu Halme
  3. Matiss Preimanis

POLSKA

Puchar Polski XCO – Puchar Szlaku Solnego – Skomielna Biała

Elita


  1. Wojciech Halejak – JBG-2
  2. Maciej Jeziorski – Kross ProCycling
  3. Patryk Kaczmarczyk – Mitutoyo Dema PWR

U23


  1. Jakub Zamroźniak – KCP Elzat Bieniasz Bike
  2. Krzysztof Łukasik – Warszawski Klub Kolarski
  3. Adrian Siarka – GKS Raba Wyżńa Podsarnie

Junior


  1. Filip Helta – KKW Superior Wałbrzych
  2. Marceli Bogusławski – MTB Silesia Rybnik
  3. Wiktor Hudyka – KCP Elzat Bieniasz Bike

Junior Młodszy


  1. Stanisław Nowak – LKS Iskra Głogoczów
  2. Jarosław Żur – KS Luboń Skomielna Biała
  3. Arkadiusz Mirek – KCP Elzat Bieniasz Bike

Kobiety Open


  1. Aleksandra Podgórska (U23) – KKW Superior Wałbrzych
  2. Rita Malinkiewicz (U23) – Goodman Sokół Zator
  3. Marta Turoboś (U23) – LKK LUKS Sławno

Juniorka


  1. Gabriela Wojtyła – Goodman Sokół Zator
  2. Magdalena Zielińska – UKS Sokół Kęty
  3. Patrycja Piotrowska – KKW Superior Wałbrzych

Juniorka Młodsza


  1. Maja Drelak – Cart Pack Bralin
  2. Anna Gdańska – Warszawski Klub Kolarski
  3. Natalia Jeruzalska – KKW Superior Wałbrzych

Masters I


  1. Mateusz Tyłek – LKS Iskra Głogoczów
  2. Mirosław Bieniasz – KCP Elzat Bieniasz Bike
  3. Michał Sztembis – ETI LKKG Lublin

Masters II


  1. Jarosław Miodoński – KCP Elzat Bieniasz Bike
  2. Wojciech Andryszczak – Niezrzeszony
  3. Tomaszy Syrek – GK Viktoria Rybnik

Masters III


  1. Krzysztof Gierczak – PSK Olimpionik Przemyśl
  2. Józef Rabski – KS Luboń Skomielna Biała
  3. Jacek Syska – Niezrzeszony

Hurom MTB Series – Puchar Federacji – Mroczków Gościnny

Elita


  1. Michał Cąpała – RMF Rockstar Energy Drink
  2. Łukasz Matusiak – Gatta Bike
  3. Paweł Król – Warszawski Klub Kolarski

Junior


  1. Daniel Lesiewicz – LKK Start Tomaszów Mazowiecki
  2. Adam Chrzęszczyk – DEK Meble Cyklo Korona Kielce
  3. Kamil Oszkiel – Absolute Bike

Kobiety Open


  1. Janik Klaudia – Bieniasz Rowerownia
  2. Adrianna Stępniewska – OLD School MTB Gdańsk
  3. Kinga Janiak – Maxxbike

Masters I


  1. Janusz Łodej – Stal Rzeszów
  2. Adam Chwałowski – Estile Racing
  3. Daniel Packi – Niezrzeszony

Masters II


  1. Maciej Kubsz – MTB Mercedes Service
  2. Mariusz Hajzler – Jastrzębie Łaskie
  3. Piotr Wojdyło – Niezrzeszony

Masters III


  1. Andrzej Jackowski – Goggle PAE
  2. Jacek Głowacki – Lewa Wolna
  3. Tomasz Dyba – Niezrzeszony

Skandia Maraton Lang Team – Krokowa

Grand Fondo


  1. Krzysztof Krzywy – Nexus Team
  2. Michał Górniak – Duda Cars TP-LINK Rybczyński
  3. Andrzej Kaiser – Euro Bike Kaczmarek Electric
  4. Piotr Truszczyński – Komobike Scott
  5. Zbigniew Górski – Euro Bike Kaczmarek Electric

  1. Katarzyna Hendrzyk Majewska – Duda Cars TP-LINK Rybczyński
  2. Magdalena Sadłecka – Euro Bike Kaczmarek Electric
  3. Dorota Warczyk – LKK Start Tomaszów Mazowiecki

Medio


  1. Oskar Pluciński – Erkado RT Kraśnik
  2. Przemysław Rozwalka – MW Invest Group
  3. Tomasz Repiński – KSR Kościerzyna

  1. Elżbieta Wydrowska – Old School MTB Gdańsk
  2. Klaudia Janik – Bieniasz Rowerownia
  3. Anna Urban – Kettler Bike

Kaczmarek Electric MTB – Lubrza

Giga


  1. Marek Konwa – Real 64sto Leszno
  2. Michał Ficek – Volkswagen Samochody Użytkowe
  3. Adam Adamkiewicz – Real 64sto
  4. Andrzej Kaiser – Euro Bike Kaczmarek Electric
  5. Paweł Górniak – Duda Cars TP-LINK Rybczyński

  1. Magdalena Sadłecka – Euro Bike Kaczmarek Electric
  2. Michalina Ziółkowska – Volkswagen Samochody Użytkowe
  3. Katarzyna Hendrzyk Majewska – Duda Cars TP-LINK Rybczyński

Mega


  1. Borys Góral – Logo Trek
  2. Dawid Romanowski – Sogest Zielona Góra
  3. Rafał Chmiel – FSD Sport

  1. Magdalena Wojtyła – Im-Motion Kross
  2. Marta Rozwałka – MW Invest Group
  3. Małgorzata Gogolewska – Gogol MTB Wągrowiec

Cyklokarpaty – Pruchnik

Giga


  1. Dariusz Mirosław – Vimar Specialized Martombike
  2. Krzystof Gajda – Jedlicze Team
  3. Mateusz Bieleń – Fil Bike Rzeszów

  1. Katarzyna Galewicz – Twomark Sport Specialized
  2. Małgorzata Budzyńska – Essentia Vitae RKK
  3. Krystyna Maciaszek – Gomola Trans Airco

Mega


  1. Volodymyr Kozlovsky – Bicycle Sport Touristic
  2. Arkadiusz Krzesińki – Żbik Komańcza
  3. Dominik Grządziel – Romet Racing

  1. Joanna Majewska – Essentia Vitae RKK
  2. Paulina Capanda – Gomola Trans Airco
  3. Małgorzata Krajewska Półtorak – 72D Windsport

Puchar Strefy MTB Sudety – III Sowiogórski Maraton Rowerowy – Bielawa

Mega


  1. Piotr Kurczab – SGR Srebrna Góra
  2. Rafał Alchimowicz – KTM Złoty Stok
  3. Rafał Adamczyk – Im-motion Kross

  1. Aleksandra Dawidowicz – SGR Srebrna Góra
  2. Aneta Imielska – Mitsubishi Materials
  3. Iwona Kurczab – SGR Srebrna Góra

Maratony Kresowe – Sejny

  1. Dariusz Zakrzewski – Mistral
  2. Andrei Murygin – Mistral
  3. Sarunas Pacevicius – Sprint SBR Bank

  1. Silvija Latozaite – Sprint SBR Bank
  2. Izabela Kłosowska – BLU Cersanit Team Refleks
  3. Justyna Dróżdż – Olimpic Sport Romet

Poland Bike – Wąchock


  1. Grzegorz Maleszka – Renault Team
  2. Jarosław Wolcendorf – Jakoobcycles.com
  3. Rafał Brzyski – Retro Rowery Duda

  1. Izabela Macutkiewicz – ProWomen MTB
  2. Magdalena Fajfer – Trybik Northwave Team
  3. Katarzyna Pakulska – TRW Cloudware

COMMENTS

DISQUS: 0