Wyniki – 20 – 21 czerwca 2015

Wyniki – 20 – 21 czerwca 2015

Wyniki – 7-8 maja 2016
Zarezerwuj swój numer startowy na Bike Maraton 2017
Najlepsze Maratony MTB w sezonie 2016

ŚWIAT

Puchar Czech – Bedrichov, Czechy

Elita


  1. Jaroslaw Kulhavy
  2. Jan Skarnitzl
  3. Tomas Paprstka
  • Maciej Jeziorski – Kross ProCycling.pl – miejsce 20
  • Michał Łopato – UKS Wygoda Białystok – miejsce 37 (-4)

  1. Karla Stepanova
  2. Jitka Skarntzlova
  3. Yana Belmoina
  • Marta Turoboś – LKK LUKS Sławno – miejsce 13 Open / miejsce 3 U23

Juniorzy


  1. Matej Prudek
  2. Michael Zetak
  3. Josef Jedlinek
  4. Tomasz Budziński – LKK LUKS Sławno
  • Marcin Budziński – LKK LUKS Sławno – miejsce 14
  • Jakub Michnowski – WKK Warszawski Klub Kolarski – DNF

Puchar Francji – Lons le Saunier, Francja

  1. Julien Absalon
  2. Maxime Marotte
  3. Victor Korezky

  1. Perrine Clauzel
  2. Laura Metzler
  3. Sabrina Enaux

Argovia Geax Fischer Bike Cup – Lostorf, Szwajcaria

  1. Nicola Rohrbach
  2. Andreas Moser
  3. Michael Stunzi

  1. Irina Kalentieva
  2. Elane Mueggler
  3. Michelle Hediger

Mistrzostwa Niemiec XCO

  1. Manuel Fumic
  2. Markus Schulte Luenzum
  3. Moritz Milatz

  1. Helen Grobert
  2. Hanna Klein
  3. Adelheid Morath

Mistrzostwa Danii XCO

  1. Sebastian Carstensen Fini
  2. Benjamin Wittrup Justesen
  3. Niels Rasmussen

  1. Annika Langvad
  2. Malene Degn
  3. Hele Haugaard Jessen

Mistrzostwa Szwajcarii XCM

  1. Johan Tschopp
  2. Lukas Buchli
  3. Hansueli Stauffer

  1. Esther Suss
  2. Ariane Kleinhans
  3. Milena Landtwing

UCI Marathon Series – Malevil Cup – Jablonne v Podjestedi, Czechy

  1. Filip Adel
  2. Philipp Pangerl
  3. Lars Granberg

  1. Catherine Hare Willianson
  2. Ivana Loubkova
  3. Milena Cesnakova
  4. Kamila Płoszczyca

POLSKA

Jelenia Góra Trophy Maja Race – Jelenia Góra

Elita


  1. Maja Włoszczowska – Kross Racing Team
  2. Yana Belmoina – Betch.nl Superior Brentjens
  3. Tanja Zakelj  – Unior Tools Team
  4. Aleksandra Dawidowicz – SGR Srebrna Góra
  5. Mary McConneloug – Kenda Intense

  1. Marek Konwa – 64-sto Leszno
  2. Fabian Giger – VC Eschenbach Colnago Sudtirol
  3. Frank Breemer – W.V.Noord Veluwe
  4. Matiss Preimanis – Łotwa
  5. Wojciech Halejak – JBG-2

U23


  1. Nadezda Antonova – RusVelo
  2. Aleksandra Podgórska – KKW Superior Wałbrzych
  3. Marlena Droździok – Scott Donnybrook Landscape

  1. Peteris Janevics – Sportlife Cycling Team
  2. Oleksii Zavolokin – Ukraina
  3. Piotr Konwa – 4F Scott Racing

Juniorzy


  1. Marceli Bogusławski – MTB Silesia Rybnik
  2. Filip Helta – KKW Superior Wałbrzych
  3. Tomasz Budziński – LKK Luks Sławno

Juniorki


  1. Victoria Kirsanova – Olympiyskie Nadehzdy
  2. Kristina Ilina – RusVelo
  3. Gabriela Wojtyła – Goodman Sokół Zator

Junior Młodszy


  1. Wojciech Cenuch – GK Piast Szczecin
  2. Albert Hudyka – KCP Elzat Bieniasz Bike
  3. Dominik Troczka – UKS Dream-bike Bielawa

Juniorka młodsza


  1. Anna Gdańska – Warszawski Klub Kolarski
  2. Maja Drelak – Team Cart-Pack Bralin
  3. Natalia Jeruzalska – KKW Superior Wałbrzych

Puchar Polski w maratonie MTB – Jelenia Góra

Elita


  1. Piotr Brzózka – JBG-2
  2. Bartłomiej Wawak – Kross Racing Team
  3. Bartosz Janowski – Romet Racing
  4. Kornel Osicki – Kross Racing Team
  5. Bogdan Czarnota – Volkswagen Samochody Użytkowe

  1. Michalina Ziółkowska – Volkswagen Samochody Użytkowe

Cyklosport


  1. Paweł Ciunel – Kros Centrum Rowerowe Olsztyn
  2. Bartosz Krzyśko – Mitutoyo DEMA PWR
  3. Paweł Arciszewski – BLU Cersanit Team Refleks

Masters I


  1. Dariusz Poroś – Romet Racing
  2. Artur Mioduszewski – Trezado BikeTires.pl
  3. Piotr Żebrowski – PTR Dojlidy Białystok

Masters II


  1. Dariusz Hlek – Rowery Turowski
  2. Leon Grodzicki – Quest

Masters kobiety


  1. Agnieszka Nowiczkow – BLU Cersanit Team Refleks

Bike Maraton – Jelenia Góra

Giga


  1. Piotr Brzózka – JBG-2
  2. Bartłomiej Wawak – Kross Racing Team
  3. Bartosz Janowski – Romet Racing
  4. Kornel Osicki – Kross Racing Team
  5. Bogdan Czarnota – Volkswagen Samochody Użytkowe

  1. Michalina Ziółkowska – Volkswagen Samochody Użytkowe
  2. Ana Świrkowicz – ASE Team
  3. Aleksandra Misterska – Romet Racing

Mega


  1. Mateusz Zoń – ZVL Kreidler Sportiva
  2. Patryk Kaczmarczyk – Mitutoyo DEMA PWR
  3. Szczepan Paszek – Bikestacja.pl KCNC

  1. Katarzyna Polakowska – Romet Racing
  2. Marta Wesołowska – Mitutoyo DEMA PWR
  3. Magdalena Wojtyła – Im-motion Kross

Maratony Kresowe – Drohiczyn

  1. Sarunas Pacevicius – SPRINT SBR Bank
  2. Arkadiusz Jusiński – Renault Team
  3. Piotr Kirpsza – SPRINT SBR Bank

  1. Silvija Latozaite – SPRINT SBR Bank
  2. Izabela Kłosowska – BLU Cersanit Team Refleks
  3. Justyna Dróżdż – Olympic Sport Romet

Mazovia MTB – Rogów

Giga


  1. Artur Korc – Kross Centrum Rowerowe Olsztyn
  2. Jarosław Wolcendorf – Jakoobcycles.com
  3. Bartosz Owczarek – TRW Cloudware

Mega


  1. Jakub Kurstak – Bliska Team
  2. Piotr Chrzanowski – Bliska Team
  3. Dorian Kolasiński – Retro Rowery Duda

Solid MTB Maraton – Wilkowice

  1. Przemysław Rozwałka – MW Invest Group
  2. Adam Adamkiewicz – Real 65-sto
  3. Paweł Wasińsk – Strefasportu.pl

  1. Małgorzata Witek – Strefasportu.pl
  2. Ewa Szymankiewicz – Duda Cars TP-LINK Rybczyński
  3. Anna Olejnik – Strefasportu.pl

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0