Artur Mioduszewski (Trezado BikeTires.pl) – PP XCM – Gdańsk

Artur Mioduszewski (Trezado BikeTires.pl) – PP XCM – Gdańsk

REKLAMA
[PR] Poland Bike Marathon: 600 kolarzy w Sochaczewie!
Artur Mioduszewski – Trezado BikeTires.pl – Mazovia MTB / PP XCM – Olsztyn
Artur Mioduszewski (Trezado BikeTires.pl) – Poland Bike Marathon – Marki
Hat-six zawodników Trezado na Cisowianka Mazovia MTB Marathon w Piasecznie
Artur Mioduszewski (Trezado BikeTires.pl) – PP XCM – Jelenia Góra

Po doświadczeniach z lat ubiegłych z nudnymi trasami na Skandii jechałem do Gdańska bez entuzjazmu, ale po przejechaniu pierwszej rundy byłem bardzo pozytywnie zaskoczony, po drugiej zmęczony, a trzecią już ledwo kręciłem:). Trasa “nielangowa” :), interwałowa, cały czas się coś działo, 1850 m przewyższeni , wszystko w lesie, co przy sobotnim upale miało znaczenie. Do tego mistrzowski doping NEXUS team na jednym z podjazdów, jednym słowem – naprawdę fajny wyścig.

Jako kategoria Masters startuję razem z elitą PP i przez pierwszy kwadrans widziałem jakość ścigania kolegów z JBG, czerwony pociąg szybko robi selekcję.

Mi formy wystarczyło na dwie rundy, trzecią momentami jechałem w tempie dublowanych zawodników , a ponieważ nikt z masterów mnie nie mijał, postanowiłem, że ukończę zawody, mimo totalnej bomby.

No i na dekoracji zaskoczenie, okazało się, że organizator nawet nie zapoznał się z tegorocznym regulaminem Pucharu Polski, pominął klasyfikację Cyklosport i Masters. Po protestach i tłumaczeniach udaję się zrobić dekorację Mastersów (oczywiście już zostali sami zainteresowani). Zwycięzcy kat. Cyklosport w tym czasie jadą już do domu, zatem o nich nikt nawet nie wspomina. Brawo!

COMMENTS

DISQUS: 0