Wyniki – 30-31 maja 2015

Wyniki – 30-31 maja 2015

Udany start w Pucharze Świata w Niemczech i zwycięstwa w krajowych zawodach Volkswagen Samochody Użytkowe MTB Team
Komentarze postartowe 21(2)/2013
Plan na weekend 20/2018
Kross Racing Team rozpoczął zmagania w Pucharze Świata
Włoszczowska i Neff na podium. Kross Racing Team najlepszą polską drużyną

ŚWIAT

Puchar Świata – Albstadt, Niemcy

Elita


  1. Julien Absalon – BMC MTB Racing
  2. Nino Schurter – Scott Odlo MTB Racing
  3. Jaroslav Kulhavy – Specialized Racing
  4. Florian Vogel – Focus XC
  5. Mathias Fluckiger – Stoeckli MTB Pro Team
  • Marek Konwa (64sto Leszno) – miejsce 53
  • Kornel Osicki (Kross Racing Team) – miejsce 123

  1. Jolanda Neff – Stockli MTB Pro Team
  2. Gunn Rita Dahle Flesja – Multivan Merida
  3. Catherine Pendrel – Luna Pro
  4. Emilly Batty – Trek Racing
  5. Maja Włoszczowska – Kross Racing Team
  • Aleksandra Dawidowicz (SGR Srebrna Góra) – DNF

U23


  1. Pablo Rodriguez
  2. Romain Seigle – Focus Rotor Ekoi
  3. Lars Forster – Wheeler iXS Team
  4. Grand Ferguson – Betch.nl Superior Brentjens
  5. Howard Grotts – Specialized Racing
  • Bartłomiej Wawak (Kross Racing Team) – miejsce 30

  1. Jenny Rissveds – Scott Odlo MTB Racing
  2. Alessanda Keller – Strueby Bixs Team
  3. Kate Courtney – Specialized Racing
  4. Malene Degn
  5. Margot Moschetti – Betch.nl Superior Brentjens
  • Monika Żur (4F Racing Team) – miejsce 27

POLSKA

Akademickie Mistrzostwa Polski – Jelenia Góra

  1. Piotr Kurczab – Politechnika Wrocławska
  2. Marcin Kawalec – Uniwersytet Warszawski
  3. Mariusz Kozak – Politechnika Śląska w Gliwicach

  1. Aleksandra Podgórska – Uniwersytet Warszawski
  2. Rita Malinkiewicz – Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Oświęcimiu
  3. Magdalena Sadłecka – Uniwersytet Warszawski

XIII Puchar Stolema – Ostrzyce

Amator


  1. Tomasz Repiński – KSR Kościerzyna
  2. Łukasz Derheld – Trek Honda Gdynia
  3. Patryk Szymczak – Apteka Gemini

Masters


  1. Przemysław Ebertowski  – King Oscar Hotel Mistral Sport Gniewino
  2. Maciej Zielonka – ASE Team
  3. Sebastian Cylkowski – ASE Team

Kobiety Open


  1. Magdalena Zielińska – UKS Sokół Kęty
  2. Aleksandra Klimczak – WKK Warszawa
  3. Antonina Białek – WKK Warszawa

Junior


  1. Patryk Muśko – UKS Wygoda Białystok
  2. Albert Karolonek – WKK Warszawa
  3. Bartosz Dziadkowiec – KS Luboń Skomielna Biała

Skandia Maraton Lang Team – Rzeszów

Grand Fondo


  1. Paweł Kowalkowski – Kross Centrum Rowerowe Olsztyn
  2. Andrzej Kaiser – Euro Bike Kaczmarek Electric
  3. Krzysztof Krzywy – Nexus Team
  4. Maciej Kasprzak – Duda Cars TP-LINK Rybczyński
  5. Dariusz Mirosław – Vimar

  1. Paula Gorycka – 4F Scott Racing
  2. Sabina Rafalska – Nexus Team
  3. Anna Skalniak – TKK Pacific Nestle Fitness

Medio


  1. Lary Zębatka – laryzebatka.com
  2. Bartosz Naczk – Nexus Team
  3. Adrian Kwiecień – Rzeszów

  1. Katarzyna Hendrzyk-Majewska – Duda Cars TP-LINK Rybczyński
  2. Ewa Ruszała – R.A.S. Superior sowasport.pl
  3. Klaudia Janik – UKS Sportowiec Piła

V MTB Maraton LUKS Orzeł – Lipno

Mega


  1. Adam Adamkiewicz – 64sto Leszno
  2. Robert Syc – Real 64sto
  3. Przemysław Papież – Sterfasportu.pl

  1. Małgorzata Witek – Strefasportu.pl
  2. Hanna Dembska – Euro-rower.pl

Poland Bike – Nadarzyn

Max


  1. Bartosz Owczarek – TRW Cloudware
  2. Jarosław Wolcendorf – Jakoobcycles.com
  3. Arkadiusz Jusiński – Renault Team

  1. Magdalena Fejfer – Trybik Northwave
  2. Katarzyna Pakulska – TRW Cloudware
  3. Anna Urban – Kettler Bike

Łysogórki- Ski Arena Łysa Góra

Elita


  1. Benjamin Chojnicki – Fundacja Rozwoju Kolarstwa Krzysztofa Kuźniaka
  2. Sebastian Dycha – Goggle PAE
  3. Krzysztof Szczotka – Sieniawa Żarska

Masters


  1. Michał Krystkowiak – Fundacja Rozwoju Kolarstwa Krzysztofa Kuźniaka
  2. Artur Marzec – Bielawa
  3. Alfred Przemienicki – MTB Lubawka

Cyklokarpaty.pl – Polańczyk

Giga


  1. Bartosz Janowski – Romet Racing
  2. Marcin Gołuszka – Aktywna Strona Życia
  3. Tomasz Leśniak – Jasielskie Stowarzyszenie Cyklistów

  1. Krystyna Maciaszek – Gomola Trans Airco

Mega


  1. Dominik Grządziel – Romet Racing
  2. Arkadiusz Krzesiński – Żbik Komańcza
  3. Sławomir Dziwisz – Fil Bike Rzeszów

  1. Joanna Majewska – Essentia Vitae RKK MTB
  2. Małgorzata Krajewska-Półtorak – 72D Windsport
  3. Izabela Sekulska – Gomola Trains Airco

Wigry MTB Maraton – Suwałki

Maraton


  1. Sarunas Pacevicius – SBR Bank SPRINT
  2. Piotr Żebrowski – Białystok
  3. Damian Perkowski – UKS Wygoda Peleton

  1. Silvija Latozaite – SBR Bank SPRINT
  2. Sylwia Piszczatowska – Bliska Team
  3. Anna Sapieżko – Mistral

Bike Cross Maraton – GogolMTB – Wyrzysk

  1. Bartosz Kołodziejczyk – Euro Bike Kaczmarek Electric
  2. Rafał Szturo – TTC Bull Racing
  3. Zbigniew Górski – Euro Bike Kaczmarek Electric

  1. Małgorzata Zellner – Euro Bike Kaczmarek Electric
  2. Joanna Wojtaszek – Makotechnika MTB
  3. Daria Kasztarynda – BTS Budzyń

COMMENTS

DISQUS: 1