Wyniki – 2-3 maja 2015

REKLAMA
Gunn-Rita Dahle Flesjaa w formie przed Mistrzostwami Świata
Startuje Bundesliga – Gold Trophy Sabine Spitz
Bundesliga #3 – odliczając do Pucharu Świata
KMC MTB Bundesliga – Heubach 2015 [galeria]
Sensacja w Münsingen i bez niespodzianki w Lugano

POLSKA

Puchar Polski w maratonie MTB #2 – Połczyn Zdrój

Elita


  1. Mariusz Kozak – JBG-2 Professional MTB Team
  2. Wojciech Halejak – JBG-2 Professional MTB Team
  3. Mariusz Michałek – JBG-2 Professional MTB Team
  4. Adrian Brzózka – JBG-2 Professional MTB Team
  5. Patryk Piasecki – JBG-2 Professional MTB Team

  1. Magdalena Sadłecka – Niezrzeszona
  2. Kamila Płoszyca – Niezrzeszona

Cyklosport:


  1. Bartosz Krzyśko – Mitutoyo DEMA PWR Team

Masters II:


  1. Dariusz Hlek – Rowery Turowski Team Szczecin
  2. Sławomir Wawrzyniak – Kross Centrum Rowerowe Olsztyn
  3. Janusz Mysiak – Lubartów

Maraton Polodowcową Krainą Drawy i Dębicy – Połczyn Zdrój

Giga:


  1. Przemysław Ebertowski – King Oscar Hotel Mistral Sport
  2. Artur Sobkowiak – Duda Cars TP Link Rybczyński Team
  3. Tomasz Pasik – Wolsztyn Nordan Team

  1. Daria Kasztarynda – BTS Budzyń

Mega:


  1. Piotr Rzeszutek – Hotel Cztery Brzozy Gdańsk
  2. Mateusz Lewandowski – Mróz Jedynka Kórnik
  3. Sławomir Spławski – Merx Team Wągrowiec

  1. Zofia Rzeszutek – MLKS Baszta Bytów
  2. Elżbieta Wydrowska – DEXT Old School Gdańsk
  3. Klaudia Janik – UKS Sportowiec Piła

CYKLOKARPATY.PL – Przemyśl 2015

GIGA:


  1. BARTOSZ JANOWSKI – ROMET RACING TEAM
  2. Mateusz Bieleń – Fil-Bike Rzeszów
  3. Marcin Gołuszka – Aktywna Strona Życia
  4. Sławomir Skóra – Jedlicze Team
  5. Tomasz Leśniak – Jasielskie Stowarzyszenie Cyklistów

  1. Malwina Sokalska – Eko Line Zryw Buszkowiczki – PTC Przemyśl MTB Team

MEGA:


  1. Piotr Groń – Meyer-Holsen
  2. Dominik Grządziel – ROMET RACING TEAM
  3. Paweł Wiendlocha – MTB Team RMF FM
  4. Sławomir Dziwisz – Fil-Bike Rzeszów
  5. Jakub Solarz – PSK Olimpionik Przemyśl

  1. Ewa Ruszała – R.A.S. SUPERIOR sowasport.pl
  2. Magdalena Piróg – NKK – IGLOO – JMP.race
  3. Natalia Kołodziej – Gomola Trans Airco
  4. Małgorzata Budzyńska – Essentia Vitae RKK MTB
  5. Paulina Capanda – Gomola Trans Airco

    Maratony Kresowe – Wasilków

Maraton:


  1. Andriej Muragin – MISTRAL
  2. Paweł Arciszewski – BLU Cersanit Team Refleks
  3. Piotr Truszczyński – Komobike Scott
  4. Paweł Niechwiedowicz – BLU Cersanit Team Reflekx
  5. Donatas Sertvytis – Velomanija

  1. Izabela Kłosowska – BLU Cersanit Team Refleks
  2. Magdalena Gołębiewska – Bliska Team
  3. Aleksandra Zinówko – BLU Cersanit Team Refleks

Poland Bike Marathon – Legionowo

MAX:


  1. Adrian Jusiński – TRW Couldware Team
  2. Bartosz Owczarek – TRW Cloudware Team
  3. Artur Mioduszewski – Trezado BikeTires.pl
  4. Grzegorz Maleszka – Renault Team
  5. Łukasz Woźnica – TRW Cloudware Team

  1. Katarzyna Łysek – ProWomen MTB Team
  2. Izabela Macutkiewicz – ProWomen MTB Team
  3. Anna Urban – Kettler Bike Team

SK bank Mazovia MTB Marathon – Piaseczno

Giga:


  1. Bartosz Owczarek – TRW Couldware Team
  2. Adrian Jusiński – TRW Cloudware Team
  3. Marek Stram – Retro Rowery Duda Team

  1. Magdalena Gołębiewska – Bliska Team
  2. Małgorzata Lutecka – iFON.pl

Mega:


  1. Bartosz Gredzińśki – Retro Rowery Duda Team
  2. Paweł Niewchiedowicz – BLU Cersanit Team Refleks
  3. Kamil Kuszmider – TRW Cloudware Team

  1. Izabela Kłosowska – BLU Cersanit Team Refleks
  2. Justyna Zawistowska – ProWoment MTB Team
  3. Katarzyna Pakulska – TRW Cloudware Team

Hurom XC Cup – Tomaszów Mazowiecki

Elita:


  1. Michał Cąpała – RMF Rockstar MTB Team
  2. Dawid Janecki – Niezrzeszony
  3. Łukasz Staszko – Maxxbike Team

Masters:


  1. Dawid Mijas – Piątek Sport Kielce
  2. Mariusz Marszałek – Kettler Bike Team
  3. Michał Janiszek – 3R Radom

Kobiety:


  1. Dorota Warczyk – Start Tomaszów Mazowiecki
  2. Anna Urban – Kettler Bike Team
  3. Marta Mikołajczyk – Crazy Racing Team

Trzy Wieże XC

wyniki nieopublikowane


Grand Prix Olsztyna XC

Elita:


  1. Bartosz Banach – Hotel Cztery Brzozy AptekaGemini.pl
  2. Michał Bogdziewicz – Nexus Team
  3. Mateusz Moderhak – Trek Honda Gdynia
  4. Mateusz Goszczyński – Procycling.pl
  5. Patryk Badura – Michelin Team

  1. Marta Bazańska – ProWomen MTB Team
  2. Kasia Laskowska – Finisher.pl
  3. Karolina Olszewska – Niezrzeszona

Masters:


  1. Piotr Żebrowski – Niezrzeszony
  2. Norbert Łysiak – NbikeAcademy
  3. Dariusz Tymianiec – Kross Centrum Rowerowe Olsztyn

ŚWIAT

KMC MTB Bundesliga – Heubach

Elita:


  1. Florian Vogel – Focus XC Team
  2. Mathias Fluckiger – Stockli Pro Team
  3. Moritz Milatz – Musing Racing Team
  4. Julien Absalon – BMC Racing Team
  5. Grant Ferguson – BETCH.nl Superior Brentjens MTB Team

  • Łukasz Pihulak – MTB Silesia Rybnik – miejsce 44
  • Maciej Jeziorski – Kross ProCycling.pl – miejsce 47
  • Artur Miazga – AGH Cycling Team – miejsce 49

  1. Annika Langvad – Specialized Racing Team
  2. Gunn Rita Dahle Flesja – Multivan Merida Biking Team
  3. Lisi Osl – Ghost Factory Racing
  4. Adelheid Morath – Team BH SR Suntour KMC
  5. Anne Terpstra – Habitat MTB Team

  • Rita Malinkiewicz – Goodman Zator Team – miejsce 18.
  • Debora Jaworska – KCP ELZAT Bieniasz Bike Team – 2 okr.
  • Aleksandra Podgórska – KKW Superior Wałbrzych – DNF

U23:


  1. Lars Forster – Wheeler iXS Team
  2. Jan Vastl – Bianchi i.idro Drain Team
  3. Jens Schuermans – Versluys Pro MTB Team

  • Mateusz Pihulak – MTB Silesia Rybnik – miejsce 52.
  • Patryk Adamkiewicz – Mitutoyo DEMA PWR Team – miejsce 54.
  • Krzysztof Łukasik – Warszawski Klub Kolarski – miejsce 56.
  • Łukasz Szymczuk – KKW Superior Wałbrzych – DNF

Junior:


  1. Simon Andreassen – Danish National Team
  2. Maximilian Brandl – Lexware MTB Team
  3. Antoine Philipp – French National Team

  • Marceli Bogusławski – MTB Silesia Rybnik – miejsce 45.
  • Filip Helta – Kadra Narodowa – miejsce 71.
  • Wiktor Hudyka – KCP ELZAT Bieniasz Bike Team – miejsce 95.
  • Michał Topór – KCP ELZAT Bieniasz Bike Team – miejsce 97.
  • Norbert Wiktor Nowik – ROTOR – Golpe de Pedal – miejsce 99.
  • Tomasz Rzeszutek – Kadra Narodowa – miejsce 106.
  • Maciej Ścierski – MTB Silesia Rybnik – miejsce 110.
  • Bartosz Bożek – MTB Silesia Rybnik – -1 okr.

Juniorka:


  1. Nicole Koller – TowerSports – VC Eschenbach
  2. Evie Richards – British National Cycling Team
  3. Sina Frei – JB Felt Team

  • Gabriela Wojtyła – Kadra Narodowa – miejsce 24.
  • Estera Siarka – Kadra Narodowa – miejsce 42.
  • Patrycja Piotrowska – KKW Superior Wałbrzych – miejsce 44.
  • Aleksandra Klimczak – Kadra Narodowa – miejsce 45.

BIKE Festival Riva del Garda

Rocky Mountain Marathon  – Extrema

  1. Kristian Hynek – Topeak Ergon
  2. Alban Lakata – Topeak Ergon
  3. Urs Huber – Team Bulls
  4. Periklis Ilias – Team Protek
  5. Hermann Pernsteiner – Team Vaude

  • Sebastian Chowaniec – Inter Cars MTB Team – miejsce 148.
  • Radosław Szymborski – miejsce 156.
  • Maciej Zabłocki – VW Samochody Użytkowe MTB Team – miejsce 170.
  • Daniel Olszewski – Nico Meble Racing Team – miejsce 172.

Rocky Mountain Marathon – Grande Man

  1. Manuel Pliem – KTM Rad Sport Szene Ausserland
  2. Frank Demuth – Team Centurion Vaude
  3. Manuel Weissenbacher – CRAFT Rocky Mountain Team

  • Bogdan Czarnota – VW Samochody Użytkowe MTB Team – miejsce 6.
  • Jan Zozuliński – BGŻ Eska Team – miejsce 164.
  • Michał Wasielewski – miejsce 167.
  • Adam Małek – miejsce 278.

  1. Michalina Ziółkowska – VW Samochody Użytkowe MTB Team
  2. Nadia Walker – Wheeler iXS Team
  3. Mary McConneloug – Kenda Intense

ROC d’Ardenne – UCI Marathon Series – Houffalize

  1. Soren Nissen – Racing Team Stevens IHUS
  2. Markus Kaufmann – Team Centurion Vaude
  3. Sven Nys
  4. Robert Mennen – Topeak Ergon Racing Team
  5. Frans Claes – Loving Hut MTB Team

  1. Alice Pirard – Merida Wallonie MTB Team
  2. Milena Landtwing – Wheeler PRO Team
  3. Katrin Ann Hellstern – BQ Cycling Team

COMMENTS

DISQUS: 0