[PR] Bike Cross Maraton Gogol MTB 2015 – Dolsk

HomeINFORMACJE PRASOWE

[PR] Bike Cross Maraton Gogol MTB 2015 – Dolsk

W najbliższą sobotę 12 kwietnia 2015 r. w Dolsku wystartuje cykl Bike Cross Maraton Gogol MTB 2015. Początek tego cyklu przez wielu uznawany jest jako otwarcie sezonu MTB w Wielkopolsce i  zapewnia zwykle dużą dawkę wrażeń i ogrom satysfakcji – organizatorzy spodziewają się ponad 500 uczestników. Po raz szósty w Dolsku miłośnicy kolarstwa rozpoczną zmagania, przede wszystkim ze swoimi słabościami, ale również z rywalami na trasach MTB w Wielkopolsce. Finał odbędzie się we wrześniu w Łopuchowie, a po drodze nie zabraknie wielu emocjonujących maratonów eksplorujących piękno wielkopolskich terenów.

Bike Cross Maraton Gogol MTB od wielu lat odbywa się pod hasłem „Rodzinnie i wyścigowo” – zawołanie to realizowane jest poprzez niepowtarzalną atmosferę, wspólnie tworzoną przed wyścigami, w miasteczku rowerowym, na trasie i na mecie.

Trasa wyścigu w Dolsku, dopasowana do okresu w sezonie, będzie bardzo zróżnicowana z wszystkimi elementami kolarstwa – trochę szosy, trochę przełaju, kończąc na klasycznym MTB. Uczestnicy rywalizować będą na dwóch dystansach – MINI 39 km i MEGA 72 km.

Start nastąpi o godzinie 11:00 (dystans MEGA) i o 11.30 (dystans MINI) z miasteczka rowerowego, które powstanie specjalnie na tą okazję na terenie ośrodka „Villa Natura”.

Więcej informacji na stronie www.gpmtb.pl

bike cross wielkolpolska mtb gogol plakat dolsk 2015

 

 

COMMENTS

DISQUS: 0