[PR]  „MORE BIKE” – przeczytaj nowy magazyn rowerowy

HomeINFORMACJE PRASOWE

[PR] „MORE BIKE” – przeczytaj nowy magazyn rowerowy

Hej! #mtbxcpl jest na Google News - kliknij tu i bądź na bieżąco z tym, co słychać w kolarstwie!

Tomasz Jaroński, Przemysław Niemiec czy Gunn-Rita Dahle Flesjaa to autorzy, których artykuły można przeczytać w nowym magazynie rowerowym „MORE BIKE”. – Jest wypełniony zróżnicowanymi treściami i każdy miłośnik dwóch kółek powinien znaleźć w nim coś dla siebie – mówi Anna Bara, marketing manager Merida Polska, wydawcy „MB”. – Jeśli w tym roku magazyn spotka się z aprobatą odbiorców, to w przyszłym może zostać kwartalnikiem – dodaje. „MORE BIKE” jest dostępny za darmo w sklepach rowerowych w całej Polsce, a także na www.rowerymerida.pl.

– Głównym założeniem „MORE BIKE” jest to, żeby trafić z ciekawym materiałem do szerokiego grona odbiorców. Niezależnie od tego, czy ktoś jeździ rowerem po parku, szuka fachowej rady czy też kolarstwo jest jego pasją, każdy powinien znaleźć w magazynie artykuły dla siebie bądź na tyle uniwersalne, że z chęcią poświęci chwilę, żeby je przeczytać – podkreśla Anna Bara, marketing manager Merida Polska. Jej słowa znajdują odzwierciedlenie w układzie magazynu i autorach, którzy poruszają na jego łamach zróżnicowane zagadnienia. – Warto podkreślić udział w naszym przedsięwzięciu niezależnych autorytetów, takich jak Tomasz Jaroński, a także dziennikarzy na co dzień piszących dla magazynów „bikeBoard” czy „Szosa”. Prawdziwą gratką dla fanów kolarstwa będą artykuły Przemysława Niemca czy Gunn-Rity Dahle Flesji – mówi Bara. 32-stronicowy magazyn jest dostępny za darmo w sklepach rowerowych z sieci sprzedaży Meridy w całej Polsce. Można go także ściągnąć czy przejrzeć online na www.rowerymerida.pl. Wydawcy „MB” już teraz rozważają zwiększenie częstotliwości ukazywania się go na rynku. – Jeśli w tym roku magazyn spotka się z aprobatą odbiorców, to w przyszłym może zostać kwartalnikiem – zaznacza marketing manager Merida Polska.

Kolarstwo niejedno ma imię

„Nie zamieniłbym się z nikim na inny zawód. Rywalizacja, wyjazdy i wyścigi weszły mi już w krew. Jest to specyficzny tryb życia, ale niekoniecznie trzeba iść codziennie na 8 godzin do pracy” – pisze Przemysław Niemiec na łamach „MORE BIKE”. Kolarz Lampre-Merida przedstawia życie zawodowego kolarza, które, choć nie należy do najłatwiejszych, sprawia mu wielką przyjemność. Swoje myśli przelała na papier także jego koleżanka po fachu, Gunn-Rita Dahle Flesjaa. Najbardziej utytułowana kobieta w historii MTB dzieli się z czytelnikami magazynu swoimi opiniami na różne, nie tylko rowerowe tematy. Miłośników kolarstwa powinien zainteresować również felieton Tomasza Jarońskiego. „Patrząc na stare fotografie i filmy, widzimy […], że istota tego sportu pozostała taka sama: jak najszybciej kręcić pedałami” – pisze znany komentator Eurosportu. Przez lata wyścigi mocno się jednak zmieniły, a Jaroński przedstawia owoce tej ewolucji na łamach „MB”. Także wszyscy, którzy kolarstwem nie tylko się interesują, ale również je uprawiają, znajdą w „MORE BIKE” coś dla siebie. „+10 do szybkości” zapewnią rady Mikołaja Jurkowlańca z magazynu „Szosa”. Stosując się do nich, łatwiej będzie można przygotować siebie i swój sprzęt do „urywania kolegów z koła” na wiosennych trasach.

Dobra lektura na wiosnę

Miłośnikom szosówek, którzy rozważają rozpoczęcie przygody z jazdą na czas bądź triathlonem, może przypaść do gustu artykuł „Cenne sekundy taniej” autorstwa Jacka Wajdy. Mistrz Polski mastersów 2013 w jeździe na czas wskazuje w nim, jak w prosty i niezbyt kosztowny sposób przygotować swoją szosówkę do urywania sekund na trasie. Czytelnicy „MORE BIKE” znajdą także w magazynie cenną pomoc w przygotowaniach do maratonu rowerowego. 8-tygodniowy plan treningowy przedstawił Dariusz Leśniewski, były szosowy mistrz Polski w juniorach i mastersach. Korzyści zdrowotne płynące z jazdy na rowerze wylicza w „MB” dr Anna Stolecka z Katedry Nauk Fizjologiczno-Medycznych AWF w Katowicach. Czytelnicy magazynu znajdą w nim także m.in. artykuły dotyczące wyboru odpowiedniej odzieży, butów i opon rowerowych czy rady „bikeBoardu” związane z doborem właściwego rozmiaru ramy. W „MB” nie zabrakło również testów sprzętu i wskazówek dla osób planujących wakacje na rowerze. Także rodzice, którzy chcą rozwijać dwukołową pasję swoich dzieci, znajdą w magazynie odpowiednie wskazówki. Dzieli się nimi Dariusz Skupień, pomysłodawca i wychowawca Cykloklasy Merida, pionierskich klas kolarskich dla dziewczyn. Bogactwo tematów to wynik podejścia twórców magazynu do rowerzystów. – Chcemy być dla nich kimś więcej niż tylko dostawcą wysokiej jakości sprzętu. Chcemy pomagać im na drodze rowerowego rozwoju także poprzez dobrą lekturę na wiosenne wieczory – mówi Anna Bara z Merida Polska.

MORE BIKE_okladka

Hej! #mtbxcpl jest na Google News - kliknij tu i bądź na bieżąco z tym, co słychać w kolarstwie!

COMMENTS

DISQUS: 0