[PR] AMP 2015: Seminarium szkoleniowe 'Współczesny trening kolarski’

HomeINFORMACJE PRASOWE

[PR] AMP 2015: Seminarium szkoleniowe 'Współczesny trening kolarski’

Podczas tegorocznych Akademickich Mistrzostw Polski w XCO odbędzie się seminarium szkoleniowe pt. „Współczesny trening kolarski”. Cenną wiedzę przekażą doświadczeni specjaliści.

Chyba śmiało można stwierdzić, że Akademickie Mistrzostwa Polski w Kolarstwie Górskim to już impreza z tradycjami. Jej rozwój obserwujemy z roku na rok, a liczne grono uczestników tylko to potwierdza. W tym sezonie nowością podczas imprezy jest wydarzenie towarzyszące, jakim będzie seminarium szkoleniowe. Chcemy wykorzystać potencjał mistrzostw – to, że w jednym miejscu przebywać będzie przez 3 dni ponad 300 zawodników. Dzięki naszym partnerom, będziemy mogli opowiedzieć o współczesnych metodach treningowych – mówi Grzegorz Miedziński, organizator imprezy. Seminarium szkoleniowe jest bezpłatne i odbędzie się w sobotę 30. maja w Hotelu Mercure Jelenia Góra (rozpoczęcie o godz. 17:00). Wydarzenie kierowane jest przede wszystkim do uczestników AMP, jednak organizatorzy zapraszają wszystkich chętnych – wystarczy napisać maila na mtb@azs.pl z uzasadnieniem chęci swojego udziału (zgłoszenia przyjmowane będą do 22. maja).

Tematy i wykładowcy:

  • „Badania wydolnościowe w praktycznym zastosowaniu treningu kolarza” (Daniel Paszek, Cyclo Trener, Diagnostix)
  • „Sportovia – nowatorska platforma mobilnej komunikacji z trenerem” (Piotr Kosmala, Sportovia.com)

Polub fanpage, a będziesz miał szansę na wygranie vouchera do Cieplickich Term: www.facebook.com/AkademickieMistrzostwaPolskiMTB

COMMENTS

DISQUS: 0