[PR] Finał cyklu Mazovia MTB Zima w Długosiodle

HomeINFORMACJE PRASOWE

[PR] Finał cyklu Mazovia MTB Zima w Długosiodle

Zapraszamy na trzeci finałowy maraton cyklu Mazovia MTB Zimą 2015, który zostanie rozegrany po raz pierwszy w historii wyścigu w Długosiodle, 22 marca (niedziela).  Pogoda zapowiada się wiosenna. Na zawodników czeka zupełnie nowa trasa, ogrzewane pomieszczenia, prysznice oraz ciepły posiłek. Dodatkowo każdy startujący po raz pierwszy w zimowym cyklu otrzyma w formie upominku krem ochronny na zimę od firmy Lirene.

Biuro zawodów mieścić się będzie w Szkole podstawowej przy ul. T. Kościuszki 5. Start imprezy o godzinie 11:00. W tym roku, aż trzy dystanse o różnym stopniu trudności: Hobby – 8 km, Fit – 24 km i Mega – 39 km.

Maraton w Długosiodle to trzecia i zarazem finałowa impreza cyklu Mazovia MTB Zimą. Po zakończeniu zmagań zawodników odbędzie się uroczysta dekoracja etapowa oraz dekoracja klasyfikacji generalnej. Pośród uczestników, którzy wystartowali  we wszystkich edycjach zimowego cyklu rozlosowany zostanie rower Gravity REVO. Na imprezę zapraszają organizator Cezary Zamana oraz Wójt Gminy Stanisław Jastrzębski.

Zapisy i szczegóły można znaleźć na stronie internetowej www.mazoviamtb.pl/zima

COMMENTS

DISQUS: 0