Absa Cape Epic – Etap IV

HomeWyniki

Absa Cape Epic – Etap IV

Wczorajszy pech chyba podrażnił sportową ambicję ekipy Vimar Specialized Martombike. Koncertowa równa jazda z mocą diesla, bez defektów owocuje miejscem 15 na etapie i awansem w generalce na 16 lokatę. Liderzy dziś odpuścili odjazd Scott Factory Team, i skupili się na wzajemnym „pielęgnowaniu” z ekipą Topeak Ergon.

A tak skomentował Darek dzisiejszy etap:

988859_862774083779597_267056494894224843_n Trochę płaskiego na początku. Tworzy się mały peletonik. Standardowo idzie gaz. Lekki podjazd i zaczyna się selekcja. Trzymamy się z 3 parami mastersów standardowo z „szalejącym” Bartem na czele. Na podjazdach lekko odchodzą, ale na płaskich odcinkach Kaiser robi kosmiczną robotę dochodząc ich co chwile i przy okazji urywając coraz to nowe doścignięte pary z tzw. „czołówki”. Ostatnie kilka sztywnych podjazdów dało nam się we znaki, ale szczęśliwie docieramy do mety na 17 msc open. Potem kontrola anty dopingowa (dzisiaj za taki wynik musiałem 'nasiusiać’). Teraz regeneracja i czekamy na jutrzejsze 117km i 2500 w pionie. Ma być 32st także kremik z filtrem wskazany.

A tak po dzisiejszym etapie wyglądał Andrzej Kaiser. Zdjęcia dedykujemy wszystkim tym, którzy uważali, że ten zawodnik jedzie do RPA na wczasy ;)

WYNIKI ETAPU

MIX

mix

MASTERS

masters

KOBIETY

elita

ELITA

elita

vimar

KLASYFIKACJA GENERALNA

MIX

gc mix

MASTERS

gc masters

KOBIETY

gc kobiety

ELITA

gc man

gc vimar

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=Jr4D1YbxeT4[/youtube]

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=dtzk3nY8Ggg[/youtube]

COMMENTS

DISQUS: 0