[PR] Cezary Zamana zaprasza na zimowy maraton rowerowy do Karczewa!

HomeINFORMACJE PRASOWE

[PR] Cezary Zamana zaprasza na zimowy maraton rowerowy do Karczewa!

Zapraszamy na drugi maraton z cyklu Mazovia MTB Zimą 2015, który zostanie rozegrany w Karczewie 8 marca (niedziela). Uczestnicy będą mieli zapewnione jak zawsze biuro zawodów, prysznice oraz ciepły posiłek. Będą ogrzewane pomieszczenia dla zawodników. Dodatkowo każdy startujący po raz pierwszy w zimowym cyklu otrzyma w formie upominku krem ochronny na zimę od firmy Lirene. Zawodnicy będą klasyfikowani indywidualnie, drużynowo oraz według startujących rodzin.

Biuro zawodów mieścić się będzie w Hali Sportowej na skrzyżowaniu ulic Westerplatte i Otwockiej. Start imprezy o godzinie 11:00 przy ul. Armii Krajowej 80.
Maratony zimowe to wyjątkowa zabawa dla wszystkich, którzy kochają jeździć na rowerze przez cały rok. Jest to niezastąpiony trening przed sezonem letnim, który daje możliwość zahartowania organizmu. To także, a może przede wszystkim, wspaniała okazja, żeby sprawdzić się w niecodziennych warunkach i spotkać ciekawych ludzi o podobnych pasjach.

Maraton w Karczewie to druga impreza z cyklu Mazovia MTB Zimą. Ostatni start i finał zarazem odbędzie się w Długosiodle (22 marca). Zapisy i szczegóły można znaleźć na stronie internetowej www.mazoviamtb.pl/zima

Do zobaczenia na trasie!

mazovia mtb zimą 2015 karczew mapa trasa

COMMENTS

DISQUS: 0