Wygraj pakiet startowy na Beskidy MTB Trophy [konkurs]

HomeRóżności

Wygraj pakiet startowy na Beskidy MTB Trophy [konkurs]

 1. Celem konkursu „Pakiet na Beskidy MTB Trophy” jest wyłonienie spośród czytelników portalu MTB-XC.PL osoby, która otrzyma pakiet startowy (do wyboru Classic lub Mega) na wyścig etapowy Beskidy MTB Trophy.
 2. Konkurs rozpoczyna się w chwili jego ogłoszenia i trwa do 1 marca 2015 roku.
 3. Konkurs przeznaczony jest tylko dla osób pełnoletnich oraz posiadających polskie obywatelstwo.
 4. Zasady konkursu:
  1. należy wytypować miejsce polskich drużyn podczas wyścigu etapowego Andalucia Bike Race w każdym z etapów wyścigu, który rozgrywany jest w dniach 22-27 lutego 2015.
  2. należy wytypować miejsca dwóch pierwszych Polaków podczas wyścigu etapowego Cyprus Sunshine Cup w każdym z etapów wyścigu , który rozgrywany jest w dniach 26 lutego – 1 marca 2015.
 5. Swoje typy należy przesłać do godziny 9 rano w dniu rozgrywanego etapu na adres: beskidy-mtb-trophy@mtb-xc.pl w treści podając nazwę drużyny lub nazwiska zawodników oraz miejsce, które tego dnia zajmą w klasyfikacji etapowej.
 6. Każda poprawna odpowiedź nagradzana jest 5 punktami. Maksymalnie można uzyskać 100 punktów (6x5x2 + 4x5x2). Osoba, która do czasu zakończenia konkursu uzbiera największą liczbę punktów zostaje zwycięzcą. W przypadku gdy dwie osoby otrzymają taką samą liczbę punktów organizatorzy konkursu przeprowadzą dogrywkę w postaci jednego pytania konkursowego – zwycięzcą zostanie osoba, która udzieli poprawnej odpowiedzi jako pierwsza.
 7. Informacje o aktualnej klasyfikacji będą publikowane każdego dnia w godzinach wieczornych na fanpage Maratony MTB / XC na portalu Facebook.
 8. Nagrodą w konkursie jest pakiet startowy na wyścig etapowy Beskidy MTB Trophy. W przypadku, gdy zwycięzca posiada już opłacony start na sezon 2015, nagroda przechodzi na sezon 2016.
 9. Wyniki zostaną ogłoszone nie później niż 8 marca 2015.
 10. Wykluczenia z konkursu: Rodzina oraz osoby spokrewnione z właścicielami strony MTB-XC.PL oraz pracownicy i współpracownicy firmy GG Promotion wraz z osobami spokrewnionymi nie mogą brać udziału w konkursie i wygrać nagród.
 11. Konkurs realizowany jest na stronie MTB-XC.PL należącej do Pawła Kuflikowskiego i Tomka Hoppe i do nich możecie kierować ewentualne reklamacje i pytania (na adres kontakt@mtb-xc.pl) do dwóch tygodni po zakończeniu konkursu.

COMMENTS

DISQUS: 0