Wyniki konkursu Sports Training Center

HomeRóżności

Wyniki konkursu Sports Training Center

W konkursie, gdzie do zgarnięcia były dwa trzymiesięczne plany treningowe napisane przez Mariusza Gila zgłosiło się ostatecznie 5 kobiet i 12 mężczyzn. Nikt nie miał problemu z udzieleniem poprawnych odpowiedzi. Mariusz Gil został v-ce Mistrzem Świata w 2004 roku, a zawody rozegrane zostały we francuskiej miejscowości Pontchateau.

Dalej było trudniej, bo trzeba było uzasadnić dlaczego to właśnie Tobie, a nie komuś innemu należy się ten plan.

Tym samym ogłaszamy zwycięzców:

Aleksandra Ziaja, w której imieniu aplikował tata Grzegorz:

Plan treningowy chciałbym zdobyć nie dla mnie lecz mojej córki. W tym roku zdobyła czwarte miejsce generalce w PP w przełajach w kategorii młodziczka. Mimo iż była młodsza w swojej kategorii, dzielnie walczyła ze starszymi koleżankami. Sam ją trenuję, wyniki są, lecz brak mi doświadczenia więc robimy wiele błędów. Dzięki planowi treningowemu od najlepszego w naszym kraju przełajowca, czas jaki przeznaczamy na trening byłby wykorzystany w sposób najbardziej optymalny. Dodatkową motywacją do ciężkiej pracy byłby fakt, iż plan przygotował Mariusz Gil – co zwłaszcza dla mojej córki, lubiącej przełaje, nie było by bez znaczenia. Plany mamy ambitne na przyszły sezon i wygrana w konkursie pozwoliła by je nam zrealizować.

Dominik Sawicki:

Na wstępie chciałbym napisać, że kolarstwo górskie trenuje od 2011 roku i nie jestem zrzeszony z żadnym klubem. W ubiegłym roku skończyłem 18 lat. Odniosłem w tym czasie kilka małych sukcesów oraz kilka porażek. Chciałbym, żeby sezon 2015 był przełomowy, gdyż mam jasno określone cele. Rok 2014 skończyłem z mocnym akcentem, uzyskując 3 czas jeziora Barlineckiego.(10km) w klasyfikacji OPEN. Nie udało mi się pobić rekordu uzyskując czas 20min i 13 sek i kończąc ze średnia prędkością prawie 30km/h.  Zabrakło mi jedynie 6 sekund. Nie stosowałem przy tym specjalnej diety oraz planu treningowego. Trenowałem systematycznie, głównie samemu. Pokonywałem tygodniowo ponad 200km w rozmaitym terenie. Świetnie sobie radzę z bieganiem krótko i daleko dystansowym. Na odcinku jednego kilometra uzyskuje czas w okolicach 3 minut. W dalszym ciągu zdobywam wiedzę poprzez literaturę, bogactwo internetu i od bardziej doświadczonych zawodników. Podziwiam sukcesy Mariusza Gila na arenie międzynarodowej i krajowej. W sezonie 2014 startowałem dość sporadycznie ze względu na awaryjność poprzedniego roweru. Rok 2013 mogę zaliczyć do udanych. Zdobyłem drugie miejsce na II Zawodach XC MTB w Gorzowie Wlkp w kategorii M-1. W tym roku zakupiłem rower 29er.  Wracając do moich wcześniej wspomnianych celów w tym sezonie. Będę uczestniczył w każdym cyklu Zachodniej Ligi MTB. Moim zamiarem jest ukończyć cały cykl w pierwszej 20 w kategorii M2. :) Sezon rozpoczynam już w lutym startując w okolicznym wyścigu zimowym. Myślę, ze gdybym miał ułożony plan treningowy mógłbym odnosić większe sukcesy. Liczę, że trenerzy dostosowali by plan tak żeby odniósł jakiś progres, a nie regres.

Zwycięzcom gratulujemy – skontaktujemy się z nimi bezpośrednio.

Osobom zainteresowanym planami treningowymi przypominamy, że sponsorem konkursu był Sports Training Center.

COMMENTS

DISQUS: 0