Trenuj z Mariuszem Gilem [konkurs]

HomeTrening

Trenuj z Mariuszem Gilem [konkurs]

Sports-Training Center – szkoła treningowa dla kolarzy ma przyjemność we współpracy z portalem MTB-XC.PL zaprezentować konkurs, w którym nagrodą są dwa 3-miesięczne plany treningowe PRO (jeden dla zawodnika, drugi dla zawodniczki).

Szczegóły planów zaprezentowane są pod tym adresem.

Zwycięzca konkursu zostanie wyłoniony przez komisję złożoną z redaktorów portalu MTB-XC.PL oraz przedstawiciela STO spośród osób, które prawidłowo odpowiedzą na poniższe pytania i polubią profil STC na FB.

Pytania konkursowe:

  1. W którym roku Mariusz Gil wywalczył tytuł przełajowego wice-mistrza Świata w kategorii U-23?
  2. W jakiej miejscowości oraz kraju odbyły się te zawody?
  3. Przekonaj nas w tekście liczącym nie mniej niż 500 i nie więcej niż 1000 znaków, że to właśnie Tobie należy się plan treningowy!

Odpowiedzi na powyższe pytania należy przesyłać na adres sports-training-center@mtb-xc.pl do dnia 13 lutego 2015 roku. Zwycięzcy – jedna kobieta oraz jeden mężczyzna – zostaną ogłoszeni w dniu 18 lutego 2015 na portalu MTB-XC.PL oraz na profilu Sport Training Center na FB.

Sports Training Center to idealnie miejsce dla osób poszukujących trenera, który zwiększy ich formę sportową i przygotuje do najważniejszych startów w sezonie. STC to miejsce zarówno dla osób, które zaczynają swoją przygodę ze sportem i chcą zmierzać we właściwym kierunku pod względem trenowania, jak i ambitnych amatorów czy profesjonalnych zawodników.

W pracy korzystamy z belgijskiego oprogramowania IQO2, z którego korzysta wielu zawodników z Niderlandów, w tym między innymi Blanco Pro Cycling team, Topsport Vlaanderen – Baloise team, Rabobank-Liv/Giant team. Swoje konto w IQO2 w zależności od wybranego pakietu posiadają także nasi podopieczni.

Nasza kadra trenerska to osoby ze sporym doświadczeniem zarówno zawodniczym, jak i trenerskim. W naszej pracy przede wszystkim staramy się trenować sportowców indywidualnie, nie bazując na szablonach. Zdajemy sobie sprawę, że każdy zawodnik to indywidualna jednostka, który wymaga tym samym indywidualnego podejścia.

Mariusz Gil project cross cycling

Nad działem kolarskim piecze sprawuje czterokrotny Mistrz Polski w kolarstwie przełajowym Mariusz Gil. Doświadczenie tego światowej klasy zawodnika zarówno w kolarskich przełajach, na szosie czy w zmaganiach MTB pozwoli jego uczniom poznać tajniki kolarstwa z najwyższej półki.

COMMENTS

DISQUS: 0