[PR] Startuje Mazovia MTB Zimą 2015

HomeINFORMACJE PRASOWE

[PR] Startuje Mazovia MTB Zimą 2015

Rozpoczyna się jedyny w Polsce cykl maratonów zimowych organizowany przez Cezarego Zamanę. Pierwszy strat już 8 lutego w Jabłonnie k. Warszawy. Będzie to otwarcie sezonu kolarskiego 2015.

W tym roku odbędzie się już piąta edycja Mazovia MTB Zimą. Od początku istnienia cyklu zainteresowanie imprezą nie maleje. Zawodników przybywa, oprócz stałych bywalców startuje także coraz więcej dzieci! Jazda zimą to nie tylko przygoda, ale przede wszystkim dobry trening przed sezonem letnim, który daje możliwość zahartowania organizmu. Poza tym warto sprawdzić się w niecodziennych warunkach.

Trasy zostały zaplanowane tak, by każdy mógł wybrać coś dla siebie. Dla wytrwałych i doświadczonych zawodników przygotowany jest dystans Mega. Kolejny dystans Fit to wyzwanie dla średnio-zaawansowanych zimowych kolarzy. Jest też trasa Hobby dla początkujących.

Pierwszy zimowy start odbędzie się 8 lutego w Jabłonnie, kolejny 8 marca w Karczewie, natomiast ostatni finałowy 22 marca w Długosiodle. Zawodnicy będą klasyfikowani indywidualnie, drużynowo oraz według startujących rodzin. Organizator przygotował dla zwycięzców nagrody rzeczowe oraz upominki dla wszystkich startujących.

Zachęcamy do startu wszystkich miłośników kolarstwa. Uczestnicy będą mieli zapewnione biuro zawodów, prysznice oraz ciepły posiłek. Organizator przewidział ogrzewane pomieszczenia dla startujących.

W tym roku zespół Mazovia MTB Marathon wprowadza nowe kategorie oraz ich oznaczenia na numerach startowych. Jeśli te rozwiązania się sprawdzą, zostaną wprowadzone również w letnim cyklu Cezarego Zamany.

Więcej informacji znajdziecie na www.mazoviamtb.pl/zima

mazovia mtb zimą logo

COMMENTS

DISQUS: 0