[PR] Szczepaniak najlepszy w Koziegłowach

HomeINFORMACJE PRASOWE

[PR] Szczepaniak najlepszy w Koziegłowach

Kacper Szczepaniak (Agrochest) nie pozostawił szans rywalom w kolejnej odsłonie Pucharu Polski w kolarstwie przełajowym. W Koziegłowach pokonał Bartosza Pilisa (Mexller) i Marka Konwę (Betch.nl Superior Brentjens), dla którego nie był to szczęśliwy wyścig. Bartosz Pilis pozostał liderem Pucharu Polski.

W elicie panów na starcie pojawiła się większość czołowych polskich zawodników. Od startu na czele pracowali: Kacper Szczepaniak, Bartosz Pilis, Andrzej Kaiser i Marek Konwa. Kolejną grupkę stanowili: Wojciech Halejak, Patryk Kostecki, Paweł Król, Kornel Osicki, Michał Kowalczyk i Tomasz Bala.

Na półmetku Konwa miał pecha – przewrócił się na zakręcie i został daleko z tyłu. Mimo to zdołał jeszcze dogonić jadącego na trzeciej pozycji Kaisera. Szczepaniak po przetasowaniach był już wtedy samotnie na czele i tak też dojechał na metę. Drugi na kresce zameldował się Pilis, a trzeci był właśnie Konwa. Andrzej Kaiser ukończył zmagania na czwartym miejscu.

[fb_embed_post href=”https://www.facebook.com/MexllerTeam/photos/a.451949078268412.1073741828.448554995274487/570654513064534/?type=1&theater/” width=””/]

 

Olga Wasiuk (Błękitni Trans-Paula) nie zwalnia i ponownie była najlepsza w rywalizacji pań. Podium dopełniły Zofia Rzeszutek i Dorota Warczyk. Bartosz Pilis wciąż pewnie prowadzi w Pucharze Polski, a liderką wśród kobiet jest Olga Wasiuk.

 

COMMENTS

DISQUS: 0