[PR] Kacper Szczepaniak wystartuje w Bieganowie

HomeINFORMACJE PRASOWE

[PR] Kacper Szczepaniak wystartuje w Bieganowie

Już w najbliższy weekend Kacper Szczepaniak po raz pierwszy od ponad 4 lat wystartuje w wyścigu przełajowym. Zawodnik ze Zwierzyna pojawi się na sobotniej rundzie Pucharu Polski, która odbędzie się w Bieganowie – na trasie ostatnich Mistrzostw Polski w tej odmianie kolarstwa.

Kacper Szczepaniak w nadchodzącym sezonie przełajowym wystartuje w barwach Agrochest Team. Program startu Szczepaniaka zawiera większość imprez z krajowego kalendarza Pzkol, a także wyścigi z najmocniejszego czeskiego cyklu jakim jest Toi Toi Cup. Przypomnijmy, iż urodzony w 1990 roku młodszy z braci Szczepaniaków na swoim koncie ma wygraną w przełajowym Pucharze Świata, 13 miejsc na podium w wyścigach serii Superprestige, GVA Trofee, a także cztery tytuły Mistrza Polski.

Kacper Szczepaniak: – Już w sobotę wystartuję oficjalnie po ponad 4 latach przerwy w wyścigu przełajowym. Na pewno delikatna trema się pojawi, nie mniej jednak podchodzę do startu spokojnie, biorąc pod uwagę fakt, że to dopiero pierwszy wyścigu tego sezonu, który dla mnie skończy się dopiero w połowie stycznia. Na pewno najważniejszą imprezą będą Mistrzostwa Polski, które odbędą się na trasie w Bytowie. Cel mam jeden – walka o tytuł mistrzowski. Korzystając z okazji chciałbym podziękować firmie Agrochest za wsparcie. Postaram się zaliczyć udany sezon.

COMMENTS

DISQUS: 1