Wyniki – 30 – 31 sierpnia 2014

HomeSportWyniki

Wyniki – 30 – 31 sierpnia 2014

Mistrzostwa Świata w kolarstwie miejskim (Urban) – Chengdu, Chiny
Mistrzostwa Europy w kolarstwie górskim 2015 – Chies d’Alpago, Włochy – wyniki
[PR] Widowiskowa rywalizacja podczas Lublin City Race
Borys Góral (Piła) – MP XCE, Lublin
Marta Turoboś (LKK LUKS Sławno) – Eliminator MTB – Cieszyn

paweł baranek airbike rocky mountain poland bike piaseczno podiumPoland Bike – Piaseczno

Najszybszymi zawodnikami na dystansie MAX byli Paweł Baranek (Rocky Mountain AIRBIKE.PL) oraz Urszula Lubiońska (BDC Retro MTB Team).

Pełne wyniki.

Maratony Kresowe – Sejny

Najszybszymi zawodnikami na dystansie Maraton byli Sarunas Pacevicius (Sprint SBR Bank Team) oraz Izabela Kłosowska (BLU Cersanit Team Refleks).

Pełne wyniki.

VII Kościerski Maraton MTB – Kościerzyna

Najszybszymi zawodnikami byli Bartosz Banach (Hotel Cztery Brzozy Aptekagemini.pl) oraz Aleksandra Zabrocka (MLKS Baszta Bytów).

Pełne wyniki.

Galiński MTB Maraton – Opoczno

Najszybsi na Giga byli Piotr Truszczyński (Komobike Scott) oraz Marta Mikołajczyk (Crazy Racing Team). Na dystansie Mega triumfowali Ferrents Gutlebet (Giant 27.5 Team Ukraina) oraz Dorota Rajska.

Pełne wyniki.

Mazovia MTB – Olsztyn

Na Giga wygrali Paweł Baranek (Rocky Mountain AIRBIKE.PL) oraz Krystyna Żyżyńska Galeńska (MYBIKE.PL), a na Mega Maciej Brzozowski (Hotel Cztery Brzozy Gdańsk) oraz Anna Ostrowska (Kross Centrum Rowerowe Olsztyn).

Pełne wyniki.

Gryf Maraton – Szczecin

Na najdłuższym dystansie triumfowali Marcin Pastusiak (Bike Team Człuchów) oraz Marta Balcerzak (Team Ehrle).

Pełne wyniki.

Family Cup – Kielce

W Elicie triumfowali Bartłomiej Mijas oraz Ewa Karchniwy.

Pełne wyniki.

Łysogórki – Dziwiszów

W juniorach najszybsi to Izabela Jażdżewska (MTB Lubawka) oraz Emil Dmochowski (MTB Lubawka). W łączonych kategoriach orlik + elita najszybsi byli Krzysztof Baran (MKS Jedenastka Jelenia Góra) oraz Dominika Niemiec (Physio Sport). W kategoriach masters triumfowali Krzysztof Woliński (KrisBike.pl), Mirosław Sokołowski (ESKA) oraz Magdalena Łapczyńska (MKS Jedenastka Jelenia Góra).

Pełne wyniki.

Puchar Tarnowa – Góra Św. Marcina

W kategorii Junior triumfowali Jakub Zamroźniak (KCP Elzat Regamet Bieniasz Bike) oraz Klaudia Demkowska (UKS Luboń Skomielna Biała). Wśród kobiet open (elita+masters) najszybsza była Agnieszka Bal (KS Luboń Skomielna Biała). Wśród mężczyzn triumfowali Zbigniew Krzesiński (KCP Elzat Regamet Bieniasz Bike) jako Orlik, Mateusz Zoń (KCP Elzat Regamet Bieniasz Bike) jako elita, a w poszczególnych kategoriach masters Mirosław Bieniasz (KCP Elzat Regamet Bieniasz Bike), Jarosław Miodoński (KCP Elzat Regamet Bieniasz Bike), Krzysztof Gierczak (PSK Olimpionik Przemyśl) oraz Waldemar Banasiński (Fortuna Hydroenergetyka).

Pełne wyniki.

Grzybek XC – Oborniki

Wśród kobiet najszybsza była Aleksandra Misterska (Romet MTB Team). W juniorach najszybszy był Mateusz Kowalczyk, w kategorii orlik+elita Rafał Adamczyk, a w masterach Marek Wasiluk.

Pełne wyniki.

XCE – Bochnia

Wyniki nie zostały jeszcze opublikowane.

XCE – Wągrowiec

Wyniki nie zostały jeszcze opublikowane.

Górskie Szosowe Mistrzostwa Polski

Ekipa JBG-2 pokazała, że kolarz górski może bez skrupułów stawać w szranki z zawodnikami szosowymi.

[fb_embed_post href=”https://www.facebook.com/jbg2team/posts/791159320922687/” width=””/]

COMMENTS

DISQUS: 0