HomeINFORMACJE PRASOWE

[PR] KCP Elzat Regamet Bieniasz Bike Team na Cyklokarpatach w Wojniczu

Dzisiejszego dnia odbyła się kolejna edycja Cyklokarpat . Tym razem kolarze zagościli w Wojniczu. Na starcie do rywalizacji stanęło prawie 400 zawodników i rywalizowali na trzech dystansach; mini. mega i najdłuższy giga. Tym razem pogoda dopisał a na termometrach 30 stopni na plusie ale w terenach zacienionych w lesie można było spotkać spore odcinki błota które momentami uniemożliwiały jazdę . Ale jak to maratończycy czym trudniejsze wyzwania tym lepszy wyścig zawsze jest co wspominać. Zawodnicy KCP Elzat Regamet Bieniasz Bike Team także stanęli na starcie Cyklokarpat. Tym razem role zostały podzielone , zawodnicy wystartowali na wszystkich dystansach . Na najkrótszym dystansie najszybszy Open był Mirek Bieniasz a na 3 miejscu uplasował się Wiktor Hudyka , natomiast w kategorii M4 1 miejsce zajął Piotrek Zając. Na dystansie średnim dobrze spisał się Paweł Chochołek zajmując 2 miejsce w kategorii przypomnę że Paweł miał długą przerwę spowodowaną kontuzją i cieszymy się że pojechał tak dobrze wskakując na podium. Natomiast wzmagania na najdłuższym dystansie Albert Głowa zajął 1 miejsce Open nasz ,,Alberto” uwielbia długie bardzo trudne wyścigi i upał 30 stopni wcale mu nie przeszkadza.

Przypomnę, że w ubiegłym tygodniu Bieniasz Bike Team startował w najważniejszym wyścigu tego roku czyli Mistrzostwa Polski MTB w Żerkowie z którego przywieźli 3 medale i nie wszyscy stanęli na starcie Cyklokarpat, zawodnicy zbierają siły na kolejne wyścigi które jeszcze są przed nami w tym sezonie a chwila regeneracji jest bardzo potrzebna.