HomeINFORMACJE PRASOWE

[PR] Zapraszamy na Ogólnopolską Olimpiadę Młodzieży w MTB!

Hej! #mtbxcpl jest na Google News - kliknij tu i bądź na bieżąco z tym, co słychać w kolarstwie!

Już w najbliższą środę czeka nas kolejna impreza organizowana przez MTB Obiszów Team.

W tym roku Województwo Dolnośląskie ma zaszczyt gościć na swoim terenie Ogólnopolską Olimpiadę Młodzieży. Te najważniejsze w kraju zawody w kategorii junior rozgrywane są w 35 dyscyplinach, w 25 dolnośląskich miastach. MTB Obiszów Team odpowiedzialne jest za organizację zawodów w kolarstwie MTB. W związku z tym już w najbliższą środę na Torze Motocrossowym Górkowo koło Głogowa nie zabraknie emocji. O tytuły mistrzów Polski powalczy w sumie 60 najlepszych zawodników w kraju wyłonionych w drodze eliminacji. Olimpiada rozpocznie się o godz. 12. Jako pierwsza na trasę ruszy 20 osobowa grupa juniorek – godz. 12.30. Po nich rywalizację rozpocznie 40 juniorów – godz. 13.30.

– Jak przystało na imprezę o randze mistrzostw Polski, dla zawodników i zawodniczek przygotowaliśmy trudną, selektywną trasę. Trzymamy teraz kciuki za pogodę. Jeśli nie będzie padało to czeka nas naprawdę piękne widowisko – mówi Artur Chodor – Dyrektor Wyścigu.

Na godz. 15.30 zaplanowano dekorację zwycięzców. Zawodnicy otrzymają medale, koszulki mistrzów Polski oraz nagrody rzeczowe. Zapraszamy wszystkich na Tor Motocrossowy Górkowo koło Głogowa, a wcześniej, we wtorek o godz. 20 do Hotelu Rodos (Głogów – Jaczów ul. Obwodowa 1) na odprawę techniczną. Więcej informacji znaleźć można na stronie: http://olimpiadamlodziezy.pl/kolarstwo-mtb-2

Hej! #mtbxcpl jest na Google News - kliknij tu i bądź na bieżąco z tym, co słychać w kolarstwie!

COMMENTS

DISQUS: 0