HomeINFORMACJE PRASOWE

[PR] Superbrands Award dla rowerów DEMA

Na podstawie decyzji jury RADY MAREK (BRAND COUNSIL), złożonej z ekspertów dziedzinie marketingu, mediów, komunikacji i biznesu oraz preferencji słowackich klientów detalicznych, słowacka marka DEMA uzyskała tytuł Slovak Superbrands Award 2014. Tytuł jest potwierdzeniem pozytywnych opinii na jej temat i silnej świadomości marki.

Rowerowa marka DEMA należąca do spółki DEMA Senica a.s. dzięki prestiżowej nagrodzie Superbrands Award 2014 znalazła się w gronie elitarnych marek, które mogą służyć jako przykład pomyślnego rozwoju i dynamicznego budowania wizerunku marki.

„Zwycięstwo w projekcie Superbrands i oficjalne sklasyfikowanie między najlepszymi markami na rynku słowackim, nie tylko szalenie nas cieszy, ale jest dla nas olbrzymią zachętą i motywacją do pracy na kolejne okresy czasu. Doceniamy, że tak jak Jury, tak nasi klienci dostrzegają pozytywnie postęp marki DEMA, jej pozycję na rynku i kroki w zakresie rozwoju tworzonych rowerów. Jest to dla nas bardzo cenna opinia. Wierzymy, że ta nagroda jest dla naszych klientów i partnerów potwierdzeniem jakości naszych produktów i zachętą przy codziennym podejmowaniu kolejnych trudnych decyzji”, mówi Ján Kubíček Prezes Zarządu spółki DEMA Senica a.s.

Program Superbrands został stworzony ponad piętnaście lat temu w Wielkiej Brytanii. Specjaliści od marketingu i komunikacji postawili sobie dwa cele: nagrodzić i pokazać najsilniejsze marki oraz zaprezentować je rynkowym graczom, którzy chcą się uczyć i rozwijać, zaprezentować marki godne naśladowania. Od tego czasu program zyskał uznanie na całym świecie, a obecnie nagrody Superbrands Award są uznawane jako specjalne wyróżnienie w 90 krajach na pięciu kontynentach. Komisja Rady Marek (Brand Council) ma podczas przyznawania nagród kluczową rolę, ponieważ jej członkami mogą się stać tylko wieloletni, szanowani eksperci.

Superbrands jest najszerzej uznawanym na całym świecie programem oceniania marek, a wyróżnienia uzyskują marki, które osiągnęły w swojej branży doskonałą reputację.
Więcej informacji na temat nagród Superbrands dostępnych na www.slovaksuperbrands.com

DEMA Senica a.s

DEMA Senica a.s. to spółka produkcyjno-handlowa z siedzibą główną w Senicy. Została założona w 1991 roku jako konsorcjum 2 przedsiębiorców. W 1996 roku została wprowadzona na rynek marka DEMA a z nią pierwsza kolekcja rowerów. Równocześnie w tym samym 1996 roku został uruchomiony montaż rowerów DEMA. DEMA Senica a.s. dysponuje potencjałem umożliwiającym montaż ponad 100.000 rowerów rocznie i olbrzymia powierzchnią magazynową, które są umiejscowione na terenie siedziby firmy, o powierzchni wynoszącej ponad 50.000 m².Spółka eksportuje rowery aż do 15 krajów. Reprezentuje na rynku słowackim, czeskim i na innych rynkach zagranicznych, takich jak Węgry, Słowenja czy Polska kilka światowych marek: FSA, NOVATEC, MAXXIS, TOPEAK, MET, WTB. Równolegle spółka odnosi sukcesy w dziedzinie produkcji dla przemysłu motoryzacyjnego, w którym współpracuje z takimi firmami jak VW, TOYOTA, KIA i inne.

Oprócz własnych działań marketingowych spółka promuje i dotuje wydarzenia sportowe i kulturalne, projekty dla dzieci i młodzieży.

Organizuje maratony rowerowe, wspiera i współpracuje ze znanymi osobistościami słowackiego, ale i zagranicznego sportu. Swoje działania regularnie prezentuje na wystawach na Słowacji i za granicą.

W tym roku spółka DEMA Senica a.s. przystąpiła do partnerstwa i współpracy z rozwijającym się intensywnie bikeparkiem w Kalnicy, a wspólny projekt pod nazwą Bijkepark Kalnica stał się dla obu stron warunkiem i gwarancją dalszego rozwoju i postępu.

COMMENTS

DISQUS: 0