HomeINFORMACJE PRASOWE

[PR] Współpraca KROSS z fundacją All for Planet

Hej! #mtbxcpl jest na Google News - kliknij tu i bądź na bieżąco z tym, co słychać w kolarstwie!

Wystartowała trzecia edycja akcji „Kręć kilometry, zaparkuj klimatycznie”, czyli coroczna rywalizacja rowerowa Fundacji Allegro All For Planet. Dzięki niej, na ulicach polskich miast pojawi się 100 nowych stojaków rowerowych. O konkretnych lokalizacjach zdecydują uczestnicy akcji, a dokładniej przejechane przez nich na rowerach kilometry. Oficjalnym partnerem akcji jest KROSS, a uczestnicy będą mogli wygrać rowery tej marki.

– Zdecydowaliśmy się na współpracę z fundacją All For Planet, ponieważ dla nas jazda na rowerze jest elementem ekologicznego stylu życia, który jako lider rynku, silnie promujemy wśród naszych Klientów. Chcemy, by rower stał się środkiem transportu pierwszego wyboru, a jego użytkownicy czerpali radość z aktywnego spędzania czasu na świeżym powietrzu – mówi Arkadiusz Trzciński, Marketing Manager KROSS S.A.

Żeby wziąć udział w rywalizacji, wystarczy ściągnąć darmową aplikację mobilną „Kręć kilometry” (dostępna na systemy iOS i Android) i jeździć na rowerze. Przejechany przez uczestników dystans zapisywany jest na koncie wybranego województwa. W tych regionach, których mieszkańcy będą najbardziej aktywni w akcji, Fundacja Allegro All For Planet postawi nowe parkingi rowerowe. W całej Polsce jest już 851 kolorowych stojaków Fundacji, w 23 miastach. W tym roku pojawią się kolejne.

– W tej akcji każdy ma wpływ na to, na ile przyjazne rowerzystom będą polskie miasta. Wystarczy niewielki wysiłek i mobilizacja lokalnej społeczności, by nasze stojaki pojawiły się w danym miejscu. I jak pokazuje historia, nie ma znaczenia wielkość miasta, a tylko zaangażowanie jego mieszkańców-mówi Krzysztof Śpiewek z Fundacji Allegro All For Planet.

Tegoroczna edycja odbędzie się pod hasłem „Rowerem do pracy”. Organizatorzy chcą namówić jak najwięcej osób, by zostawili samochody w garażu i przesiedli się na „dwa kółka”. Każdy przejechany kilometr to nie tylko lepsza kondycja i zdrowie, ale także szansa na nagrody indywidualne. Rywalizacja potrwa do końca września, a szczegóły akcji można znaleźć na: www.kreckilometry.pl

Hej! #mtbxcpl jest na Google News - kliknij tu i bądź na bieżąco z tym, co słychać w kolarstwie!

COMMENTS

DISQUS: 0