Prezentacja SGR Srebrna Góra

HomeSportDrużyny

Prezentacja SGR Srebrna Góra

SGR Srebrna Góra to grupa kolarzy górskich łącząca grupę Profi (Aleksandra Dawidowicz, Piotr Kurczab, Iwona Kurczab, Rafał Hebisz) oraz grupę Amator liczącą 10 zawodników. Początki sięgają Srebrnogórskiej Grupy Rajdowej, chłopaki ze Srebrnej Góry uczestniczyli w rajdach na terenie całego kraju odnosząc liczne sukcesy. Teraz ekipa przesiadła się na rowery MTB :)

Każdy z zawodników ma jasno przedstawione cele oraz priorytety, do których dąży grupa. Dla Oli najważniejsze cele to kwalifikacje na Mistrzostwa Europy i Mistrzostwa Świata, Piotr skupi się na Akademickich Mistrzostwach Świata oraz Mistrzostwach Polski XCO i XCM, Iwona będzie zbierać doświadczenie na wyścigach z kalendarza UCI, priorytetem będzie start w Mistrzostwach Polski XCE! Dopełnieniem składu jest Rafał (jego doświadczenie i wiedza na pewno zaprocentuje w przyszłości), będzie on wspierał drużynę w miarę możliwości, ponieważ pełni rolę Trenera Kadry MTB. Amatorzy będą się ścigać na imprezach regionalnych. Ciekawostką będzie start Dominika Pokrywki w wyścigu wieloetapowym TransAlp.

ola dawidowicz sworks specialized sgr srebrna góra

SGR Srebrna Góra to nie tylko ściganie, ale także organizowanie ścigania dla innych. Organizujemy na naszym terenie wyścig Muflon MTB (2 sierpnia)oraz Wjazd na Twierdzę, na które już dziś zapraszamy!
Na terenie Srebrnej Góry tworzymy sieć oznaczonych szlaków rowerowych połączonych ze sobą. Teren sprzyja uprawianiu kolarstwa górskiego, o czym świadczą liczne sukcesy Piotra i Iwony w poprzednich latach.
Opiekę trenerską nad Olą sprawuje Jakub Pieniążek. Iwona i Piotr przygotowują się pod okiem Pauliny Hebisz. Będziemy także korzystać z usług fizjoterapeuty Macieja Kusiaka. Zespół w sezonie 2014 ściga się na kosmicznie szybkich rowerach marki Specialized :)

sgr srebrna góra ola dawidowicz piotr kurczab iwona kurczab rafał hebisz vw transporter

Grupa SGR to również wielu partnerów, którzy postanowili nas wesprzeć. Sponsorzy strategiczni to: Kordas, Axtone, Grupa BPS – Banki Spółdzielcze i Bank BPS. Partnerzy drużyny: Quest, Ubezpieczenia Conditor Multiagencja, Specialized Europe, Dobry rower, Konsorcjum Stali S.A., Trops Coatings, Veloart, Trezado, Optyk-Okular, Enervit, Hotel Koniuszy, Twierdza Srebrna Góra.

A już dziś śledźcie nasze poczynania na Facebooku pod adresem (dzieje się wiele dobrego!):

[fb_embed_post href=”https://www.facebook.com/photo.php?fbid=441115262686647&set=pb.321836221281219.-2207520000.1399623541.&type=3&theater/” width=”550″/]

COMMENTS

DISQUS: 0