Gil, Putz i Szczepaniak – trzy mocne akcenty Agrochest Team

HomeSportDrużyny

Gil, Putz i Szczepaniak – trzy mocne akcenty Agrochest Team

Mariusza Gila nikomu przedstawiać nie trzeba. Jedyny polski zawodnik widoczny na międzynarodowej arenie przełajowej. Wicemistrz świata U23 i wielokrotny Mistrz Polski w przełajach. W tym roku stanie u boku Michała Putza i Kacpra Szczepaniaka, by wzmocnić Agrochest Team w sezonie 2014.

Tak wzmocnienie teamu komentuje Tomasz Rybarczyk, sponsor Agrochest:

Zakontraktowanie Mariusza Gila do zespołu Agrochest Team to dla nas spore wydarzenie. W barwach teamu pojedzie jeden z bardziej utytułowanych polskich zawodników w cyclocrossie, który zapewne bardzo dobrze będzie radził sobie na trasach maratonów.

Dla Mariusza Gila starty w barwach Agrochestu to forma przygotowania do sezonu przełajowego i realizacja ambitnego celu na 2015:

Za mną dwa dość pechowe sezony w przełajach. Na szczęście po bakteriach w moim organizmie nie ma już śladu i czuję się mocno zmotywowany przed czekającym mnie sezonem zarówno MTB jak i przełajowym. Patrząc na skład ekipy Agrochestu muszę przyznać, że zebrała się mocna ekipa, ze mną, Kacprem Szczepaniakiem i Michałem Putzem na czele. Myślę, że powalczymy o dobre wyniki, a ja odbudują się w kraju i wrócę do światowego Top 15 w przełajach.

Zawodnicy Agrochest bedą widoczni na trasach Bike Maraton, Kaczmarek Electric oraz Skandii. Pierwszy start już na początku maja.

COMMENTS

DISQUS: 0