Siódmy etap ABSA Cape Epic czyli walka do końca

HomeSportWyniki

Siódmy etap ABSA Cape Epic czyli walka do końca

To, że w klasyfikacji generalnej już nic się raczej nie mogło wydarzyć nie przeszkodziło najsilniejszym ekipom w walce o podium na siódmym, finałowym etapie ABSA Cape Epic. Długie podium zajęły ekipy, które na triumf w generalce liczyć nie mogły.

absa cape epic 2014 top10 men stage 7 results

Absa Cape Epic 2014 Stage 7 Elgin to Somerset West

Także mimo waleczności różnych ekip, zwycięzca mógł w tym roku tylko jeden. I na to zapowiadało się już od kilku dni. W tym roku Topeak Ergon w składzie Krystian Hynek i Robert Mennen nie mieli sobie równych. Patrząc jednak na generalkę i fakt, że to było ponad 30 godzin rywalizacji w sumie, to top 5 ekip pokazało nad wyraz wyrównany poziom.

absa cape epic 2014 top10 men generalka

Absa Cape Epic 2014 Stage 7 Elgin to Somerset WestWśród kobiet od kilku dni duet Kleinhans/Langvad czyli RECM2 budowały przewagę konsekwentnie, by przypieczętować to także zwycięstwem w ostatnim, siódmym etapie.

Absa Cape Epic   Results

W przeciwieństwie do w miarę równego poziomu u Panów, w damskich dwójkach liczyły się tylko dwa duety. Mimo to w ostatecznym rozrachunku blisko 40 minut przewagi nad Suss/Bigham nie zostawiło żadnych złudzeń. Kolejna dwójka, Stenerhag/Ralph zanotowały ponad 2 i pół godziny starty.

Absa Cape Epic   Results(1)

Absa Cape Epic 2014 Stage 7 Elgin to Somerset West

Polska ekipa Mirosław/Piecuch walczyła dzielnie do samego końca. Niewiele zabrakło by być w top 50 open. Koniec końców 42 miejsce w kategorii i 53 open to też jest bardzo dobry wynik.
Absa Cape Epic   Results(2)

Absa Cape Epic   Results(3)

A Natalia Łoboda jest jak Jose Antonio Hermida, którego partner też nie mógł kontynuować rywalizacji. Jedzie indywidualnie:

[fb_embed_post href=”https://www.facebook.com/RowerowiFanatycy/posts/527182710732757?stream_ref=10/” width=”550″/]

COMMENTS

DISQUS: 1