Dobry występ JBG2 Team w Izraelu

HomeWynikiJBG-2

Dobry występ JBG2 Team w Izraelu

Bartłomiej Wawak (JBG-2 Team) zajął 2. miejsce podczas zawodów XCO UCI C1 w izraelskim Mishmar Haemek.

Zawodnicy mieli do pokonania 6 rund o długości 4.25km każda. Pomimo kilkudniowych przelotnych opadów, trasa szybko wyschła, jednak miejscami okazała się bardzo zdradliwa. O tym, na własnej skórze przekonał się Adrian. Podczas pokonywana jednego z technicznych odcinków popełnił mały błąd, który zaowocował groźnym upadkiem, a w konsekwencji był zmuszony wycofać się z rywalizacji.

Z dobrej strony zaprezentował się Tomasz Drożdż (JBG-2 Team), który dzięki równej jeździe ukończył rywalizację na 11. miejscu. Debiutujący w naszych barwach, podczas zawodów XC Patryk Piasecki (JBG-2 Team) minął linię mety na 13 pozycji, wyprzedzając tuż przed kreską Alexandra Gehbauera (TX Active Bianchi).

1538

W dniu dzisiejszym rewelacyjnie pojechał Bartek. Nasz zawodnik, wraz z reprezentantami Izraela Shlomi Haimy (Focus Team) oraz Rosji Antonem Sintsov (National Team), już po pierwszej rundzie oderwał się od reszty stawki. Cała trójka zgodnie współpracowała i powiększała przewagę nad kolejnymi zawodnikami. Na 4 okrążeniu pecha miał zawodnik gospodarzy, który miał awarię i sporo stracił na postoju w strefie serwisowej. W tym momencie wiadomo było, że decydująca walka rozegra się pomiędzy Bartkiem i Antonem. Niestety, tym razem lepszy okazał się zawodnik rosyjski, który wygrał z przewaga ok.10 sek.

(info. JBG2 Team)

COMMENTS

DISQUS: 0