Spotkanie organizacyjne BLU Cersanit Team Refleks

HomeRóżności

Spotkanie organizacyjne BLU Cersanit Team Refleks

W sobotę 1 marca, w Hotelu Gołębiewski w Białymstoku odbyło się spotkanie organizacyjne zawodników BLU Cersanit Team Refleks. Poznaliśmy się wreszcie wszyscy w gronie, które będzie startować w sezonie 2014. Były sprawy organizacyjne, ale też określenie kalendarza startów na nadchodzący sezon. Oczywiście drużyna stawia na lokalne Maratony Kresowe. Wyruszy także w Polskę. Po przeglądzie kalendarzy różnych cykli i dyskusji doświadczonych zawodników stawiamy na Poland Bike i MTB Marathon. A więc na trasach tych zawodów także będzie widać barwy BCTR!

DSC_6513 (1)
Zawodnicy oczywiście czekali niecierpliwie na stroje startowe i sesję zdjęciową. Na szczęście firma Quest jako dostawca strojów sprawiła się i rzutem na taśmę, w sobotę rano, przesyłka z Jeleniej Góry dotarła do Hotelu Gołębiewski. Części zawodników niestety nie udało się uwiecznić na zdjęciu grupowym. Inne obowiązki, wyjazdy treningowe i brak możliwości przybycia tego dnia do Białegostoku uniemożliwiły zebranie całej drużyny. Ale znakomita większość wskoczyła w czarno – BLU-niebieskie ;) stroje i bawiła się przy tym wyśmienicie!

DSC_6542

Już na początku drogi BCTR w sezon 2014 nastąpiła więc pełna integracja zawodników. A to wróży jak najlepiej współpracy drużynowej na trasach zawodów! Wierzymy, że nasi zawodnicy często wspólnie będą stawać na podium maratonów i z sukcesami powalczymy o klasyfikacje drużynowe.

Życzymy wszystkim zawodnikom BCTR powodzenia i wielu sukcesów w sezonie 2014.

COMMENTS

DISQUS: 0