Kalendarzowy updejt – kibicujemy!!!

HomeKALENDARZ

Kalendarzowy updejt – kibicujemy!!!

Hej! #mtbxcpl jest na Google News - kliknij tu i bądź na bieżąco z tym, co słychać w kolarstwie!

Mróz, śnieg, zima na całego, trudno robić treningi w takich warunkach na dworze. Niektórzy na trenażer wybierają zwykłe filmy albo seriale, inni zdjęcia, a jeszcze inni wyścigi kolarskie. Najczęściej powtórki z serii World Tour albo powtórki Pucharu Świata na Red Bull TV. Chyba od tego roku także UCI zdecydowało się na szersze wykorzystanie internetu i wiele transmisji z serii Mistrzostw Europy czy Świata, a także Pucharu Świata dostępne są na kanale na YouTube. Tak jest m.in. z przełajami, które powoli docierają do kulminacyjnego punktu sezonu czy walki o koszul z tęczą.

Zaplanuj sobie na ten weekend co najmniej trzy godziny. Możesz spędzić je albo na kanapie albo może właśnie na trenażerze. W sobotę oraz w niedzielę o 11.00 i 15.00 rozegrane zostaną cztery wyścigi. W trzech z nich wystąpią Polacy – Mariusz Gil (Elita), Bartosz Mikler (U23) oraz Kamil Małecki (junior) i Remigiusz Gil (junior). Jest jeszcze czwarty wyścig, w którym niestety nikt znad Wisły nie wystąpi, ale gdzie rywalizacja zapewne będzie nie mniej interesująca czyli wyścig elity kobiet.

Program jest następujący:

Sobota:

  • 11.00 – juniorzy
  • 15.00 – elita kobiet

Niedziela:

  • 11.00 – mężczyźni U23
  • 15.00 – elita mężczyzn

Kliknij poniższą grafikę, żeby dodać wydarzenia do kalendarza (outlook, google, ical) żeby nie przegapić :)

mistrzostwa świata w kolarstwie przełajowym youtube

Warto też wykorzystać okazję, żeby znajomym pokazać jak interesujące jest kolarstwo przełajowe. Godzina 15.00 to dla niektórych pora m.in. obiadowa. Jeśli nie będziesz oglądał na trenażerze, to nie zamykaj się w swoim pokoju z laptopem czy tabletem tylko weź go podłącz do telewizora i pokaż wszystkim domownikom.

Przecież wszyscy dobrze wiemy jak emocjonujący potrafi być dobry wyścig kolarski. A tu nie dość, że mocna polska reprezentacja to jeszcze rywalizacja na możliwie najwyższym światowym poziomie.

To się nie może nie spodobać, a do tego trzymamy kciuki za „biało-czerwonych”!!!

Hej! #mtbxcpl jest na Google News - kliknij tu i bądź na bieżąco z tym, co słychać w kolarstwie!

COMMENTS

DISQUS: 0