Michał Putz w barwach Agrochest Team

HomeRóżności

Michał Putz w barwach Agrochest Team

Pamiętacie historię Michała Putza? Do poczytania tu. Warto się zaznajomić z historią opisującą ogromną determinację. Wspominam tą historię, bo jak to zwykle bywa „apetyt rośnie w miarę jedzenia”. W sezonie 2013 zakończonym zdobycie koszulki z orłem w Mistrzostwach Polski w maratonie mtb w kategorii amator jeździł sam dla siebie jako wolny strzelec. Zawodnik z sukcesami długo nie pozostanie „bezdomnym”. W sezonie 2014 będzie startował w barwach Agrochest Team, w których w minionym roku gościnnie, ale jednak, startował nawet Mariusz Gil.

Informacja prasowa jest dość obszerna. Warto zacytować kilka fragmentów z wypowiedzi Michała Putza:

Drużyna wydaję się złożona z zawodników nastawionych na walkę o najwyższe pozycje w peletonie. Mam nadzieję, że każdy poświęca swój wolny czas na trening aby wyskoczyć z formą. Domyślam się jednak, że pierwsze wyścigi zweryfikują jak silni jesteśmy.

Co do celów jako zawodnika to głównym w tym sezonie jest utrzymanie koszulki amatorskiego MP w maratonie. Celem drugorzędnym to walka w klasyfikacji generalnej GP Wielkopolski w maratonach MTB. Niestety nie będę w tym sezonie walczył z zawodnikami licencjonowanymi ponieważ nie chce być związany z PZKol w żaden możliwy sposób. Uraz po potraktowaniu mnie jako zawodnika chcącego walczyć na MŚ w 2010 roku pozostał.

Na koniec warto dodać, że w sezonie 2014 Michał będzie na łamach naszej strony regularnie publikować informacje „z placu boju”.

COMMENTS

DISQUS: 0