Prezentacja zawodników BLU Cersanit Team Refleks. Idzie młodość!

HomeRóżności

Prezentacja zawodników BLU Cersanit Team Refleks. Idzie młodość!

Wraz z nadchodzącym sezonem rozpoczynamy prezentację zawodników BLU Cersanit Team Refleks. Wypada powoli wykładać karty na stół i ujawniać skład drużyny :)

Korzystając z zasad pierwszeństwa – Panie przodem :) Piękniejsza część BCTR została znacząco wzmocniona. W sezonie 2014 stawiamy na młodość. Pojawi się u nas kilku utalentowanych juniorów… i jedna bardzo utalentowana i ambitna juniorka!

Zuzanna Sobolewska – zawodniczka, która była małym objawieniem sezonu 2013 na podlaskich maratonach. Co prawda lokalnie, w Maratonach Kresowych, nie startowała dużo, ale jak już wystartowała, to zgarnęła dwa razy podium na dystansie maraton, stając na jego trzecim stopniu w Szelmencie i na najwyższym w Augustowie! Zaliczyła także 2-gie miejsce w swojej kategorii w starcie na półmaratonie w Narewce.

bytow3800-2

Zuzia skupiła się w poprzednim sezonie na startach w cyklu Skandia na dystansie Medio. I te własnie starty przyniosły jej największy sukces. Wygrała w swojej kategorii K-1 cztery z pięciu wyścigów, w których startowała. Ostatecznie wygrała klasyfikację generalną Skandia Maraton Lang Team w kategorii K-1 na dystansie Medio!

68cf51ba98cd14e667bb9c124e303990

To się nazywa mocne wejście! :D

Zuzia jest wychowanką białostockiego UKS Wygoda. W sezonie 2014 będzie się ścigać w barwach BLU Cersanit Team Refleks, a jej dotychczasowe osiągnięcia i waleczność każe nam sądzić, że będzie czarnym koniem kobiecego peletonu. Mamy nadzieję, że jej wielki talent rozwinie się w nadchodzącym sezonie i życzymy Zuzi wielu sukcesów i zwycięstw w barwach BCTR!

SKA25_1563_2013

COMMENTS

DISQUS: 0