Kalendarzowy updejt – przełaje dla każdego

HomeKALENDARZ

Kalendarzowy updejt – przełaje dla każdego

Na naszym podwórku zawody przełajowe bez precedensu – praktycznie jeden człowiek pokazuje jak się organizuje, promuje i tworzy zawody, które jeszcze przed pierwszą edycją mają okazję przejść do historii i na stałe wpisać się do kalendarza zawodów przełajowych. Mowa o Michale Kucewiczu i I Ogólnopolskim Katowickim Wyścigu Przełajowym, który w sobotę i niedzielę będzie rozgrywany w katowickiej Dolinie Trzech Stawów. Więcej o wyścigu, któremu z przyjemnością patronujemy możesz przeczytać pod tym linkiem oraz na wydarzeniu na FB. Atrakcji będzie co nie miara, a do promocji Michał zaangażował chyba wszystkie lokalne oraz wszystkie branżowe media. Na koniec, kilka godzin temu PZKol poinformował, że zawody zostały wpisane do kalendarza przełajowego.

mistrzostwa świata w kolarstwie przełajowym 2014 gossau

Tylko i aż tyle będzie się dziać kolarsko w Polsce. Za to za granicą Mistrzostwa Świata Mastersów w kolarstwie przełajowym. Z tego co się dowiedziałem, trochę przypadkiem, na starcie stanie kilku „naszych”. Będziemy śledzić to wydarzenie i informować o wynikach na bieżąco. Zawody rozegrane zostaną w szwajcarskim Gossau.

puchar świata w kolarstwie przełajowym rzym

Wielkie ściganie czyli przełajowy Puchar Świata w najbliższy weekend w wiecznym mieście, czyli Rzymie. Wyścig kobiet w niedzielę o 13.30, a mężczyzn tradycyjnie o 15.00. Wcześniej wyścigi juniorów. Wszystko do obejrzenia na kanale UCI na Youtube.

Ostatnie dni przyniosły także kilka nowych dat w 2014 roku jeśli chodzi o XCM i XCO:

Trzy wieże XC 2014:

[fb_embed_post href=”https://www.facebook.com/3wiezexc/posts/584844584928316″/]

Gryf Maraton 2014:

[fb_embed_post href=”https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=443892415712164&id=335842693183804″/]

Ktoś jeszcze podał ostatnio daty???

COMMENTS

DISQUS: 0