Przekręć licznik na nowy rok by MTB-XC.PL & TREZADO.ES

HomeRóżności

Przekręć licznik na nowy rok by MTB-XC.PL & TREZADO.ES

trezado logo

Jeśli uważasz, że z racji tego, że jeździsz rowerem w zimę należy Ci się nagroda – to dobrze myślisz. Jak jesteś hardkorem, to możesz wziąć udział w Festive 500 by Rapha. Konkurencję masz sporą, ale nagrody zacne. My nie mamy budżetu jak Rapha, ale za to mamy niezastąpione Trezado :)

W święta zamiast gnić przed TV i jeść idziecie na rower. Pamiętacie o tym by odpalić endomondo. Są dwie wersje rywalizacji: Szosa i MTB. Oddzielne nagrody w obu kategoriach. Kto przejdzie więcej do 6.01 – ten wygrywa. Prościej się nie da.

Najlepsze jest to, że nawet jak przegrasz to wygrasz bo zrobiłeś sporo kilometrów. Udanego kręcenia!

Regulamin:

  1. Konkurs ma na celu promocję kolarstwa jako aktywnej formy wypoczynku.
  2. W konkursie może wziąć każdy, o ile w posiada w konto w serwisie endomondo oraz ma ustawioną Polskę jako swój kraj.
  3. Konkurs trwa od 25 grudnia 2013 do 6 stycznia 2014 do północy.
  4. Konkurs polega na dołączeniu do wybranej rywalizacji na endomondo i przejechaniu jak największej liczby kilometrów.
  5. Uczestnik może brać udział w obu rywalizacjach – MTB i szosa.
  6. Zwycięzcą zostaje osoba, która w trakcie trwania rywalizacji (konkursu) pokona największą liczbę kilometrów w ramach jednej rywalizacji. Kilometry z każdej z rywalizacji nie sumują się.
  7. Nagrodami w konkursie są kamizelka przeciwwiatrowa Trezado (rywalizacja na szosie) oraz zestaw uszczelniający Trezado (rywalizacja na MTB).
  8. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone w ciągu tygodnia od jego zakończenia, a nagrody przekazane zwycięzcom w ciągu dwóch tygodniu od ogłoszenia wyników.
  9. Sponsorem konkursu jest dystrybutor marki Trezado w Polsce.

[srp widget_title=”Podobne wpisy” post_content_type=”excerpt” post_content_length_mode=”fullcontent” post_random=”yes” post_date=”no” category_autofilter=”yes” category_autofilter_single=”yes” category_exclude=”12″]

COMMENTS

DISQUS: 1