Bądźmy w kontakcie!

HomeRóżności

Bądźmy w kontakcie!

ZASLEPKA-STRZALKA
Z niepokojem obserwujemy jak nowa polityka serwisu Cukierkowego Marka przekłada się na dotarcie naszych wpisów do Was, a tym samym na ruch na stronie i to czy czytacie nasze teksty czy też od dziś możemy traktować je jakby były pisane do szuflady. Dlatego też ten wpis, żeby przypomnieć Wam jak możemy być w tytułowym kontakcie.

Jeśli odwiedzasz naszą stronę tylko i wyłącznie przy okazji wpisów na FB, ale nie chciałbyś niczego przeoczyć (mimo nowej polityki serwisu), to jest na to sposób. Musisz odwiedzić nasz fanpage, najechać myszką na ikonkę „lubię to” i z rozwijanego menu wybrać „Otrzymuj powiadomienia”:
otrzymuj powiadomienia facebook

 Jeśli nie FB to co?

Oczywiście możesz odwiedzać naszą stronę regularnie bezpośrednio wchodząc na www.mtb-xc.pl, ale ile takich stron do odwiedzenia codziennie można mieć i jak to spamiętać, żeby żadnej nie pominąć? Dlatego też z pomocą przychodzą inne technologie śledzenia:

  • RSS – na przykład za pomocą czytnika Feedly, który działa zarówno jako wtyczka do przeglądarek, jak i jako aplikacja na smartfony;
  • Twitter – mamy tam oczywiście konto, a absolutnie wszystkie wpisy z FB są automatycznie wrzucane na Twittera;
  • Google+ – co prawda nie wykorzystujemy tego konta w tej aktualnie, ale jeśli zainteresowanie (wyrażone w ankiecie) z Waszej strony będzie odpowiednio duże, to oczywiście także ten kanał uaktywnimy.

Także bądźmy w kontakcie!

I wspomniana ankieta:

Odwiedzam stronę MTB-XC.PL:

Wyniki

Loading ... Loading ...

[srp widget_title=”Podobne wpisy” post_content_type=”excerpt” post_content_length_mode=”fullcontent” post_random=”yes” post_date=”no” category_autofilter=”yes” category_autofilter_single=”yes” category_exclude=”12″]

 

COMMENTS

DISQUS: 0