Kalendarzowy updejt – przełaje, przełaje, przełaje

HomeKALENDARZ

Kalendarzowy updejt – przełaje, przełaje, przełaje

2010-cyclocross-world-cup-roubaix-8-gabby-day

fot. cyclephotos.co.uk

Jesteś amatorem, to zostaje Ci ściganie się wirtualne – na trenażerze albo hmm… zawsze można pojechać w teren i mieć po prostu przyjemność z jazdy. Pogoda ma oscylować wokół dobrej. Możesz też pokibicować zawodnikom, którzy pewnie w sobotę w ograniczonej ilości stawią się w Ełku na Wyścigu w kolarstwie przełajowym (tak przynajmniej stoi w kalendarzu PZKol). U naszych południowych sąsiadów w sobotę kolejna runda Toi Toi Cup w czeskim Slany – może pojawią się jacyś Polacy.

W niedzielę tradycyjnie poważne ściganie w Belgii w Vlaamse Industrieprijs Bosduin. Oczywiście w internecie do obejrzenia będzie relacja. W Polsce dość poważne ściganie w Białymstoku, gdzie rozegrana zostanie kolejna runda Pucharu Polski w kolarstwie przełajowym.

Nie ma nic dla nas amatorów, za to kolejni organizatorzy odkrywają karty jeśli chodzi o kalendarz 2014. Będzie w czym wybierać.

I to by było na tyle…

[srp widget_title=”Podobne wpisy” post_content_type=”excerpt” post_content_length_mode=”fullcontent” post_random=”yes” post_date=”no” category_autofilter=”yes” category_autofilter_single=”yes” category_exclude=”12″]

COMMENTS

DISQUS: 0