Książka najlepszym przyjacielem kolarza

HomeSprzętCiekawostki

Książka najlepszym przyjacielem kolarza

mtbxc

Przymierzacie się do zakupu gwiazdkowych prezentów? To ostatnie tygodnie, żeby coś wykombinować. Może zamiast zapasowych dętek, smarów i gadżetów rowerowych, sprezentować książkę? Dętka kiedyś się przedziurawi, smar skończy. A książka to prezent ponadczasowy.

Do 20 grudnia wszystkie książki w sklepie internetowym Wydawnictwa Buk Rower, kupicie z 50-procentowym rabatem na dostawę. Dodatkowo nie trzeba się bawić w kokardki, ani prosić koleżanki o zapakowanie prezentu. Zrobią to dla Was gratis niewidzialne ręce Buk Rower.

Brian Lopes, Lee McCormack i Joe Friel to faceci, których kojarzy niejeden miłośnik MTB. Od dawna piszą książki, w których dzielą się wiedzą na temat techniki jazdy i pokazują, jak można świetnie się bawić na hardtailach, cross-country’ach czy freeride’ach. Do tego grona dołączył niedawno młody trener Dominik Lau, zdobywając fanów kolarstwa szosowego.

mtbxc-Lopes

Chciałbyś zmierzyć się z czołowymi polskimi zawodnikami? Zjadać pumptracki na śniadanie? Nowe wydanie “Jazdy rowerem górskim” Briana Lopesa i Lee McCormacka ukazało się latem. Książka zawiera porady dotyczące doskonalenia techniki jazdy rozmaitych odmian MTB.

mtbxc-friel

Przepis na to, jak stać się rasowym ścigantem zawiera “Biblia treningu kolarza górskego” Joe Friela. Przydadzą się pisane z myślą o zwyczajnych bikersach plany treningowe, które powodują poprawę wyników.

 

mtbxc-Lau“Kolarstwo. Podstawy treningu” Dominika Laua to jedna z pierwszych w Polsce książek traktujących o kolarstwie szosowym. Pojawiła się rok temu i już stała się lekturą obowiązkową dla pogromców szos. Przydatne będą informacje dotyczące treningu zimą.


Pamiętajcie! Dostawa -50%, opakowanie świąteczne gratis.

Zapraszamy na www.sklep.bukrower.pl przypominamy, że już niebawem po jednym egzemplarzu z każdego tytułu będziecie mogli u nas wygrać :)

[srp]

COMMENTS

DISQUS: 0