Książka najlepszym przyjacielem kolarza

Książka najlepszym przyjacielem kolarza

Fabian Giger w Kross Racing Team! [pr]
Downhill na igrzyskach olimpijskich ?
Żeby pisać, to trzeba pisać.
Najlepsze blogi rowerowe 2016
Sięgnij po darmowy zestaw uszczelniający Trezado

mtbxc

Przymierzacie się do zakupu gwiazdkowych prezentów? To ostatnie tygodnie, żeby coś wykombinować. Może zamiast zapasowych dętek, smarów i gadżetów rowerowych, sprezentować książkę? Dętka kiedyś się przedziurawi, smar skończy. A książka to prezent ponadczasowy.

Do 20 grudnia wszystkie książki w sklepie internetowym Wydawnictwa Buk Rower, kupicie z 50-procentowym rabatem na dostawę. Dodatkowo nie trzeba się bawić w kokardki, ani prosić koleżanki o zapakowanie prezentu. Zrobią to dla Was gratis niewidzialne ręce Buk Rower.

Brian Lopes, Lee McCormack i Joe Friel to faceci, których kojarzy niejeden miłośnik MTB. Od dawna piszą książki, w których dzielą się wiedzą na temat techniki jazdy i pokazują, jak można świetnie się bawić na hardtailach, cross-country’ach czy freeride’ach. Do tego grona dołączył niedawno młody trener Dominik Lau, zdobywając fanów kolarstwa szosowego.

mtbxc-Lopes

Chciałbyś zmierzyć się z czołowymi polskimi zawodnikami? Zjadać pumptracki na śniadanie? Nowe wydanie “Jazdy rowerem górskim” Briana Lopesa i Lee McCormacka ukazało się latem. Książka zawiera porady dotyczące doskonalenia techniki jazdy rozmaitych odmian MTB.

mtbxc-friel

Przepis na to, jak stać się rasowym ścigantem zawiera “Biblia treningu kolarza górskego” Joe Friela. Przydadzą się pisane z myślą o zwyczajnych bikersach plany treningowe, które powodują poprawę wyników.

 

mtbxc-Lau“Kolarstwo. Podstawy treningu” Dominika Laua to jedna z pierwszych w Polsce książek traktujących o kolarstwie szosowym. Pojawiła się rok temu i już stała się lekturą obowiązkową dla pogromców szos. Przydatne będą informacje dotyczące treningu zimą.


Pamiętajcie! Dostawa -50%, opakowanie świąteczne gratis.

Zapraszamy na www.sklep.bukrower.pl przypominamy, że już niebawem po jednym egzemplarzu z każdego tytułu będziecie mogli u nas wygrać :)

[srp]

COMMENTS

DISQUS: 0