Buff, czyli jak wynaleźć koło od nowa

HomeSprzętCiekawostki

Buff, czyli jak wynaleźć koło od nowa

logo

Buff – pewnie wszyscy go znacie, a pewnie zdecydowana większość z Was go używa. Komin zawojował cały outdoor już ładne parę lat temu. Przez długi czas firma z Hiszpanii stawiała na sportowców, później wzory i kolory zaczęły być na tyle uniwersalne, że spokojnie można było się z Buffem pokazać „na mieście”. Spektrum zastosowań komina jest tak szerokie jak różnorodność zajęć właściciela tego funkcjonalnego kawałka materiału. Od zwykłej opaski na nadgarstek, przez czapki, kominiarki. Nawet jeśli siedzisz na słońcu wiele godzin to możesz go wsadzić pod czapkę by osłonić kark i uszy. Zimą to idealna osłona twarzy i szyi.

8512776604_3cdae92366_b

Buff w swojej ofercie miał zawsze kominy z polaru, czapki, niedawno do oferty weszły też bandany. Ostatnio przeglądałem ich ofertę i okazuje się, że firma wychodzi jeszcze bardziej „do ludzi”. Kolory i modele dla mnie jeszcze ciekawsze, duża część oferty skierowana do kobiet. Dodatkowo Buff wypuścił swoją kolekcję odzieży. Uniwersalność tego produktu powoduje, że jest idealnym prezentem, a święta coraz bliżej ;)

Nie będę się zagłębiać w to jakie materiały są użyte do produkcji Buff’a i nie osadzimy wideo z instruktażem jak go nosić, bo to już zrobili wszyscy. Za to poniżej możecie obejrzeć galerię z wybranymi modelami Buffa i obejrzeć uniwersalność ich zastosowań.

[srp]

COMMENTS

DISQUS: 0