Kalendarzowy updejt – amatorzy na start!

Kalendarzowy updejt – amatorzy na start!

Gabriela Wojtyła (Superior Zator): “nic nie musiałam, ale mogłam wszystko”
Przełajowe Mistrzostwa Europy Masters – Trnava, Słowacja [wyniki]
Plan na weekend 43/2017
2013-cyclocross-superprestige-asper-gavere-57-feet-1024x682

fot. cyclephotos.co.uk

Jesteś z tych, którzy wychodzą z założenia, że sezon trwa cały rok? To ten weekend jest dla Ciebie! A do tego musisz się zreplikować, bo niestety chłopaki ze Sławna i Opoczna się nie dogadali i tego samego dnia robią ściganie. Zanim jednak uderzysz w niedzielę do centralnej Polski, to w sobotę masz ostatnią szansę stanąć na starcie serii “Godzina w piekle“, która będzie miała swoją trzecią, finałową odsłonę.

W niedzielę musisz zdecydować – albo duathlon w Mroczkowie Gościnnym czyli bieg plus rower MTB, albo amatorski wyścig przełajowy w Sławnie.

Zawodowcy z kolei spędzą pewnie weekend w Bytowie, gdzie i w sobotę, i w niedzielę jest wyścig przełajowy z kalendarza PZKol. Niedzielne ściganie to nie tylko kolejna runda Pucharu Polski, ale także, a może przede wszystkich Memoriał Marka Cichosza.

A co na arenie międzynarodowej? W sobotę trzecia runda Pucharu Świata w przełajach. Tym razem w belgijskim Koksijde. Zapewne do obejrzenia na kanale UCI na youtube. W niedzielę z kolei w holenderskim Gieten kolejna runda Superprestige. Też zapewne do obejrzenia gdzieś  w sieci. O czym będziemy informować na bieżąco.

[srp]

COMMENTS

WORDPRESS: 1
  • comment-avatar

    Jaki amatorski wyścig. Organizator twierdzi ze wystartuje Marek Konwa?

  • DISQUS: 1