Wyniki – 26 – 17 października 2013

Wyniki – 26 – 17 października 2013

Konserwatywny rozwój rowerów przełajowych
Jonasz Stelmaszyk (Renault Team) – ME CX Masters, Słowacja
Wyniki – 7-8 listopada 2015
Wyniki – 2-3 grudnia 2017
Reprezentacja Polski na MŚ w przełajach w Hoogerheide

puchar świata w kolarstwie przełajowym tabor

Nie ma się co czarować, najważniejszymi zawodami minionego weekendu były wyścigi przełajowe – zarówno te u nas – kolejna runda Pucharu Polski, czy Pucharu Świata a także pierwsza runda belgijskiego Superprestige. Ale po kolei:

Puchar Świata w kolarstwie przełajowym – druga runda – Tabor

  1. Lars Van Der Haar
  2. Philipp Walsleben
  3. Kevin Pauwels
  4. Francis Mourey
  5. Klaas Vantornout

Mariusz Gil zajął 23 miejsce ze stratą 2m29s.

  1. Katherine Compton
  2. Nikki Harris
  3. Pavla Havlikova
  4. Christel Ferrier-Bruneau
  5. Sanne Cant

Powtórkę Pucharu Świata można obejrzeć na kanale UCI Channel na YouTube:

Superprestige #1 – Ruddervoorde:

  1. Klaas Ventornout
  2. SvenNys
  3. Tom Meeusen
  4. Lars Van der Haar
  5. Niels Albert

Mariusz Gil zajął 22 miejsce ze stratą 3m30s.

Puchar Polski w kolarstwie przełajowym – trzecia runda – Ptaki

Elita

  1. Martyna Klekot – BDC Kolejarz – Jura Częstochowska
  2. Dorota Warczyk – LKK Start Tomaszów Mazowiecki
  3. Agnieszka Bacińska – Warszawski Klub Kolarski
  4. Izabela Kłosowska – Milsport Serwis Rowerowy
  1. Wojciech Halejak – Las Vegas Power Energy Drink
  2. Andrzej Kaiser – Corratec Team Poznań
  3. Paweł Król – Warszawski Klub Kolarski
  4. Andrzej Michniak – Warszawski Klub Kolarski
  5. Michał Kucewicz – IC Katowice Sports – Men.pl

U23

  1. Kamil Wołkowicz – KK Legia 1928 Warszawa
  2. Bartosz Mikler – MLUKS Victoria Jarocin
  3. Mateusz Grabis – MGLKS Błękitnie Mexller
  4. Grzegorz Tomaszewski – DAZAR Olimpic Piaseczno
  5. Mateusz Goszczyński – Warszawski Klub Kolarski

W kategoriach Masters triumfowali:

  • Kamil Maj – LKK Lublin
  • Jacek Rogowski – KSR Kościerzyna
  • Grzegorz Repiński – KSR Kościerzyna

Ogólnopolski wyścig w kolarstwie przełajowym o Puchar Przewodniczącego Rady Gminy Turośl – Ptaki

Elita:

  1. Martyna Klekot – BDC Kolejarz – Jura Częstochowska
  2. Dorota Warczyk – LKK Start Tomaszów Mazowiecki
  3. Izabela Kłosowska – Milsport Serwis Rowerowy
  1. Andrzej Kaiser – Corratec Team Poznań
  2. Wojciech Halejak – Las Vegas Power Energy Drink
  3. Paweł Król – Warszawski Klub Kolarski
  4. Andrzej Michniak – Warszawski Klub Kolarski
  5. Tomasz Bala – Racing Team Kraśnik

U23:

  1. Bartosz Mikler – MLUKS Victoria Jarocin
  2. Kamil Wołkowicz – KK Legia 1928 Warszawa
  3. Mateusz Grabis – MGLKS Błękitnie Mexller
  4. Adam Więcko – UKS Wygoda Białystok

W kategoriach Masters triumfowali:

  • Kamil Maj – LKK Lublin
  • Jacek Rogowski – KSR Kościerzyna
  • Grzegorz Repiński – KSR Kościerzyna

brasil ride starttW miniony weekend zakończyły się też trzy etapówki, rozgrywane na trzech kontynentach:

Brasil Ride

  1. Henrique Avancini,Sherman Trezza de Paiva – Caloi Elite Team
  2. Ismael Ventura,Ramon Sagues – ESMTBcom
  3. Sauser Christoph, Kohei Yamamoto – Specialized Racing – songoinfo

Crocodile Trophy

  1. Mark Frendo
  2. Cory Wallace – Kona-MBC
  3. Jiri Krivanek – PRESTIGE
  4. Paul Mashford – Tenni\’s – Cairns Home Loans
  5. Josef Benetseder – Team Eybi

Bridge Cape Pioneer Trek

  1. Waylon Woolcock , Erik Kleinhans  – RE:CM
  2. Philip Buys , Matthys Beukes  – SCOTT Factory Racing
  3. Brandon Stewart , Konny Looser  – FedGroup Itec
  4. Nico Bell , Gawie Combrinck  – Westvaal Bells Cycling
  5. James Reid , Jens Schuermans  – Asrin Cycling

[srp]

COMMENTS

DISQUS: 0