Kalendarzowy updejt – niedobitki?

HomeKALENDARZ

Kalendarzowy updejt – niedobitki?

Hej! #mtbxcpl jest na Google News - kliknij tu i bądź na bieżąco z tym, co słychać w kolarstwie!


REKLAMA


enduro world series

Koniec sezonu XCM / XCO odtrąbiliśmy i więcej hałasu z tego powodu robić nie będziemy. Ale to, że sezon zakończony nie oznacza, że nie ma się gdzie ścigać i nie ma okazji do zaburzenia lekkiego kręcenia w ramach roztrenowania.

W Gdańsku Old School MTB w niedzielę organizuje trzecią, ostatnią edycję Illegal XC. Tak wygląda runda:

illegal XC III - old school mtb gdańsk

Inna opcja to sobotni ścig na małej rundzie do XC w ramach imprezy „Nasza sztafeta” w Pile. Informacje i szczegóły na stronie wydarzenia na FB. Po ściganiu można się udać na galę podsumowującą tegoroczny cykl Grand Prix Wielkopolski.

W PRO peletonie finał Enduro World Series w Finale Ligure, gdzie na starcie staną nie tylko zawodnicy enduro, ale cała kolarska śmietanka. Donoszą o tym sami organizatorzy:

 The start list is incredible, with top riders from every background including World Cup XC, The Rampage, World Cup DH and of course the best of the best Enduro riders. Two days of racing, 6 stages and over 2000m of liaison climbing. It’s going to be an amazing weekend.

valkenburg cyclocross world cup uci

W niedzielę także pierwszy etap Pucharu Świata w przełajach w Valkenburgu. A na naszym podwórku druga runda Pucharu Polski w przełajach w Rzeniszowie (Koziegłowy), a dzień później w Masłońskich (Poraj) wyścig przełajowy kategorii A.

Weekend to także ogromne emocje i raczej niestety niewielkie szanse naszych na medal w Mistrzostwach Europy na torze w holenderskim Apeldoorn. I tak będziemy trzymać kciuki :) Ponoć będzie stream

I to by było na tyle…

[srp]


Hej! Na #mtbxcpl piszę o kolarstwie także dzięki Tobie! Spodobał Ci się przeczytany tekst? Wspieraj mnie, żebym mógł dalej być blisko kolarstwa, robić relacje z zawodów, pisać i dzielić się pasją.


Wspieraj Autora na Patronite

Postaw mi kawę na buycoffee.to

REKLAMA

COMMENTS

DISQUS: 0