Wyniki – 5 – 6 października 2013

Wyniki – 5 – 6 października 2013

Cyklo MTB Żuchliński za nami
Wyniki – 24-25 listopada 2018
Wyniki – 11-12 listopada 2017

gunn rita dahle flesjaa merida multivan cezary zamana mazovia mtb wieliszew

Czasówka na Wieliszewskiej Trasie Crossowej

Kobiety:

  1. Gunn Rita Dahle Flesjaa – Merida Multivan
  2. Magdalena Chmielewska – Legion Serwis Active Jet
  3. Aleksandra Panyukhina – Komobike

Mężczyźni:

  1. Cezary Zamana – Mazovia MTB Team
  2. Marek Stram – Gerappa
  3. Adam Ostrowski – New Age Fitness – SklepRowerowy.pl

MTB Cross Maraton – Kielce

Master:

  1. Patryk Piasecki – Algida Kross Centrum Rowerowe Olsztyn
  2. Paweł Kowalkowski – Algida Kross Centrum Rowerowe Olsztyn
  3. Michał Ziułek – Sante BSA Tour
  1. Krystyna Żyżyńska – Mybike.pl
  2. Izabela Cieniuszek – MTB Pruszyński Team
  3. Anna Sawicka

Fan:

  1. Tomasz Dygacz – JBG-2 Diagnostix
  2. Tomasz Pierwocha – JBG-2 Professional MTB Team
  3. Bartłomiej Mijas – Fusion Design MTB Team
  1. Katarzyna Polakowska – Bikeholicy Team
  2. Maja Busma – Mybike.pl
  3. Karolina Kozela – Killer Bee Olimp Team

Mazovia MTB – Płock

Fit:

  1. Maja Busma – MyBike.pl
  2. Olga Niewiarowska
  3. Monika Wrona – MyBike.pl
  1. Daniel Pepla – MBike Retro Team
  2. Kamil Karwat – Świat Rowerów Kellys Team
  3. Kamil Rutkowski – Renault Eco2 Team

Mega:

  1. Gunn Rita Dahle Flesjaa – Merida Multivan
  2. Anna Klimczuk – Świat Rowerów Kellys Team
  3. Natalia Łoboda – Mbike Retro Team
  1. Patryk Piasecki – Algida Kross Centrum Rowerowe Olsztyn
  2. Paweł Baranek – MBike Retro Team
  3. Paweł Kowalkowski – Algida Kross Centrum Rowerowe Olsztyn

Grand Prix Wielkopolski – Łopuchowo

Mini:

  1. Joanna Przybylska – BikeTop Team
  2. Karolina Dopierała – 2koła
  3. Marta Łuczak – BikeTop Team
  1. Mateusz Lewandowski – UKS Jedynka Limaro Kórnik
  2. Michał Nawrocki – Bejm Bike Team
  3. Wojciech Wiktor – VW Samochody Użytkowe MTB Team

Mega:

  1. Magdalena Hałajczak – Corratec Team
  2. Marta Gogolewska – Gogol MTB Team Wągrowiec
  3. Anna Wysokińska – Northec Bike Team
  1. Paweł Bober – Corratec Team
  2. Jakub Najs – Corratec Team
  3. Błażej Surowiec – FTI Racing Team

andrzej kaiser corratec team nowa sól kaczmarek electric mtb

MTB Bike Tour Gdańsk 2013

Elita:

  1. Bartosz Banach – Sante BSA Tour
  2. Andrzej Kaiser – Corratec Team
  3. Krzysztof Krzywy – Sante BSA Tour
  1. Aleksandra Zabrocka – Baszta Bytów
  2. Elżbieta Wydrowska – Gdańsk
  3. Bożena Lorkowska – Belta Team

Masters:

  1. Sebastian Cylkowski – ASE Team
  2. Sebastian Hoppa – VGL Cycling 3City
  3. Mariusz Goliński – MTBnews.pl
  1. Wiesia Stańczyk – Sopotkillers.pl
  2. Beata Lorkowska – Belta Team MTB Gdańsk
  3. Wiesława Stachańczyk – Sopotkillers.pl

Miniony weekend to także oficjalny start sezonu przełajowego. W sobotę Huciska, w niedzielę pierwsza seria Pucharu Polski w CX.

Ogólnopolski Wyścig w Kolarstwie Przełajowym Kat. A – Huciska

Elita:

  1. Paweł Król – Warszawski Klub Kolarski
  2. Andrzej Michniak – Warszawski Klub Kolarski
  3. Tomasz Bala – Racing Team Kraśnik
  1. Martyna Klekot – Kolejarz Jura Częstochowska
  2. Beata Kalemba – Polart Nutraxx Team

U23:

  1. Bartosz Pilis – MLKS Błękitni Mexller Koziegłowy
  2. Patryk Kostecki – MGLKS Olimpijczyk Szczekociny
  3. Mateusz Grabis – MLKS Błękitni Mexller Koziegłowy
  1. Łucja Pietrzak – UKS Koźminiaka Koźminek
  2. Malwina Nieradka – LKS Trasa Zielona Góra
  3. Weronika Kasperek – UKS Twoja Merida Imielin

Masters:

  1. Wojciech Bartolewski – CTC Scout Częstochowa
  2. Andrzej Śledziona – CTC Scout Częstochowa
  3. Michał Józkowicz – MLKS Błękitni Mexller Koziegłowy

I Seria Pucharu Polski w kolarstwie przełajowym – Sosnowiec

Elita:

  1. Paweł Król – Warszawski Klub Kolarski
  2. Michał Kucewicz – IC Katowice sportsmen.pl
  3. Andrzej Michniak – Warszawski Klub Kolarski
  1. Łucja Pietrzak – UKS Koźminianka Koźminek
  2. Martyna Klekot – BDC Kolarz Jura Częstochowska
  3. Dorota Warczyk – LKK Start Tomaszów Mazowiecki

U23:

  1. Bartosz Pilis – MGLKS Błękitni Mexller Koziegłowy
  2. Mateusz Grabis – MGLKS Błękitni Mexller Koziegłowy
  3. Adam Trudziński – Grupa Kolarska Gliwice Merida

Masters:

  1. Mirosław Bieniasz – KCP ELZAT REGAMET Tarnów
  2. Dariusz Drelak – MTB Team Sokół Bralin – Vidioni
  3. Jarosław Modoński – KCP ELZAT REGAMET Tarnów

[srp]

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0