Wyniki – 28 – 29 września 2013

Wyniki – 28 – 29 września 2013

Taurus30 Cycling Team po Force Maraton MTB Orzesze
Wyniki – 7-8 listopada 2015
Wyniki – 17-18 października 2015
skandia maraton puchar polski mtb kwidzyn 2013 radosław rękawek kross racing team

fot. Kross Racing Team @ Facebook.com

Puchar Polski w maratonie MTB

  1. Bartłomiej Wawak – JBG-2 Professional MTB Team
  2. Radosław Rękawek – Kross Racing Team
  3. Adrian Brzózka – JBG-2 Professional MTB Team
  4. Wojciech Halejak – Las Vegas
  5. Krzysztof Krzywy – Sante BSA Tour
  1. Katarzyna Solus Miśkowicz – DEK Meble Cyclo Korona Kielce
  2. Anna Szafraniec – Kross Racing Team
  3. Michalina Ziółkowska – Kross Racing Team
  4. Magdalena Hałajczak – Corratec Team
  5. Magdalena Sadłecka – Sante BSA Tour

Skandia Maraton – Kwidzyn

Gran Fondo:

  1. Piotr Kozdryk – Algida Kross Centrum Rowerowe Olsztyn
  2. Janusz Ziółkowski – TTC Bull Racing Team
  3. Jarosław Ziółkowski – Brubeck Kettler Team
  1. Urszula Luboińska – MBike Retro Team
  2. Małgorzata Nowacka – rowertour.com – Sklep Rowerowy
  3. Sabina Rafalska – NEXUS Team

Medio:

  1. Radosław Lonka – Corratec Team
  2. Tobiasz Kulikowski – Gdynia
  3. Tadeusz Korzeniewski – Corratec Team
  1. Katarzyna Łysek – Gdańsk
  2. Natalia Frączek – Quest Sportswear MTB Team
  3. Zuzanna Sobolewska – UKS Wygoda Białystok

Mini:

  1. Michał Górniak – Rybczyński CityZen MTB Team
  2. Tomasz Rzeszutek – MLKS Baszta Bytów
  3. Maciej Brzozowski – Kowale
  1. Marta Gogolewska – Wągrowiec
  2. Aleksandra Zabrocka – MLKS Baszta Bytów
  3. Zofia Rzeszutek – MLKS Baszta Bytów
bike maraton swieradow zdroj 2013 start

fot. Bike Maraton @ Facebook.com

Bike Maraton – Świeradów Zdrój

Giga:

  1. Bogdan Czarnota – Kross Racing Team
  2. Dominik Grządziel – Dobre Sklepy Rowerowe – Author
  3. Dariusz Poroś – MTB Votum Team Wrocław

Mega:

  1. Gracjan Krzemiński – Maxxis Wąs Prodealer
  2. Mariusz Kozak – RMF FM Rockstart Energy Team
  3. Mateusz Zoń – Kross Racing Team
  1. Aleksandra Misterska – MTB Votum Team Wrocław
  2. Magdalena Wojtyła – IM Motion Team Wrocław
  3. Monika Strychar – Maxxis Wąs Prodealer

Mini:

  1. Aleksander Marek – KTM Racing Team Złoty Stok
  2. Piotr Iciaszek – KKW Jama Wałbrzych
  3. Olaf Małek – Sante BSA Tour
  1. Aleksandra Podgórska – Sante BSA Tour
  2. Karolina Cierluk – Bolmet Trek
  3. Małgorzata Podgórska – Sante BSA Tour
maratony kresowe mielnik meta

fot. Mariusz Koliński

Maratony Kresowe – Mielnik

Maraton:

  1. Dariusz Zakrzewski – Mistral Banki Spółdzielcze ANYO
  2. Sarunas Pacevicius – SBR Bank Milsport Team
  3. Artur Jackiewicz – PTR Dojlidy Białystok
  1. Izabela Klosowska – SBR Bank Milsport Team
  2. Agnieszka Nowiczkow – SBR Bank Milsport Team
  3. Anna Wasilewska – Obst Chełm

Półmaraton:

  1. Patryk Muśko – UKS Wygoda Białystok
  2. Maciej Samborski – PTR Dojlidy Białystok
  3. Andrzej Miszczuk – Mayday Team
  1. Aleksandra Nesterowicz – MTBOXSPORT
  2. Magdalena Gołębiewska – Bliska Team
  3. Jolanta Myć – Bielski Klub Rowerowy

Poland Bike Marathon – Jasienica

Mini:

  1. Rafał Brzyski – Mbike Retro Team
  2. Marek Napierała – Velmar.pl Salon Merida Kellys
  3. Jacek Tomczak – Optima Bike Team
  1. Ewa Duda – Świat Rowerów Kellys Team
  2. Ola Niewarowska – Przasnysz
  3. Weronika Białek – TS Meran Boninex Team

Max:

  1. Patryk Piasecki – Algida Kross Centrum Rowerowe Olsztyn
  2. Mariusz Marszałek – Sante BSA Tour
  3. Adrian Jusiński – Sante BSA Tour
  1. Krystyna Żyżyńska – MYBIKE.PL
  2. Anna Klimczuk – Świat Rowerów Kellys Team
  3. Bogna Kordowicz – Świat Rowerów Raleigh Team

Kaczmarek Electric MTB – Wolsztyn

Elita:

  1. Marek Konwa – Kaczmarek Electric
  2. Bartosz Banach – Sante BSA Tour
  3. Krzysztof Krzywy – Sante BSA Tour
  4. Aleksander Dorożała – Mbike Factory Team
  5. Bartosz Kołodziejczyk – Corratec Team
  1. Małgorzata Zellner – Corratec Team
  2. Paulina Bielińska – Corratec Team
  3. Magdalena Hałajczak – Corratec Team

Mega:

  1. Michał Górniak – Rybczyński CityZen MTB Team
  2. Rafał Chmiel
  3. Jarosław Michałowski – Sogest
  1. Marta Balcerzak
  2. Joanna Nadborska – Corratec Team
  3. Marta Łuczak – Biketop Team

Mini:

  1. Paweł Górniak – Rybczyński CityZen MTB Team
  2. Mateusz Lewandowski – UKS Jedynka Limaro Kórnik
  3. Mateusz Pihulak – LKS Trasa Zielona Góra
  1. Joanna Przybylska – Biketop Team
  2. Marta Rozwalka – Like Team
  3. Agnieszka Baczuń – AGA Team MTB

Maraton Jastrzębi Łaskich – Łask

  1. Łukasz Matusiak
  2. Marcin Jabłoński
  3. Jarosław Ziółkowski
  1. Marta Mikołajczyk
  2. Natalia Potrzebowska
  3. Małgorzata Zimnicka

[srp]

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0