Wyniki – 21 – 22 września 2013

Wyniki – 21 – 22 września 2013

Wyniki 1-2 października 2016
Wyniki – 26-27 listopada 2016
Mocne otwarcie Cisowianka Mazovia MTB Marathon w Józefowie

Sobota to praktycznie tylko trzy wyścigi, ostatni bufet w Istebnej, Słupia XC i Enduro Trophy, na którym swoją obecność zadeklarowali chociażby – Marek Konwa i Anna Szafraniec. 

Póki co wyniki mamy tylko z Istebnej. Ale co to za wyniki!!! Można marzyć, żeby choć raz na dwa tygodnie – no dobra, raz na miesiąc – na jednych zawodach meldowała się taaaaka ekipa. W związku z tym wyjątkowo publikujemy top 10. Dziś damy zawodnikom odpocząć, ale już jutro uderzymy do nich po komentarze.

Powerade Volvo MTB Marathon – Istebna

Giga:

  1. Piotr Brzózka – JBG 2 Professional MTB Team
  2. Bogdan Czarnota – Kross Racing Team
  3. Karel Hartl – Kellys Bike Ranch Team
  4. Ondrej Fojtik – X-Sports Cannondale Koma
  5. Michał Ficek – Gomola Trans Airco
  6. Szymon Zacharski – Grupa KK Idea Bank 3R Bike Team
  7. Michał Cesarczyk – MTB Votum Team Wrocław
  8. Dominik Grządziel – Dobre Sklepy Rowerowe – Author
  9. Szymon Sikora – Murapol Twomark Grupa PM Specialized
  10. Paweł Bukalski – Grupa KK Idea Bank 3R Bike Team
  1. Michalina Ziółkowska – Kross Racing Team
  2. Katarzyna Galewicz – Murapol Twomark Grupa PM Specialized
  3. Ania Świrkowicz – ASE Team

Mega:

  1. Kornel Osicki – Trek Ryszard Pawlak SMS Żywiec
  2. Mateusz Zoń – Kross Racing Team
  3. Piotr Kurczab – Sante BSA Tour
  4. Rafał Nogowczyk – Cyclo Trener Team
  5. Krystian Piróg – JMP.race
  6. Dariusz Poroś – MTB Votum Team Wrocław
  7. Kamil Pomarański – Cyclo Trener Team
  8. Tomasz Dygacz – JBG2 Diagnostix
  9. Wojciech Stawarz – Gomola Trans Airco
  10. Dominik Oględziński – Cyclo Trener Team
  1. Aleksandra Misterska – MTB Votum Team Wrocław
  2. Agnieszka Sobczak – Get Fit MTB Team
  3. Małgorzata Mazurek

[AKTUALIZACJA]

Clipboard03

Słupia XC

  1. Bartosz Banach – Sant BSA Tour
  2. Krzysztof Krzywy – Sante BSA Tour
  3. Przemysław Ebertowski – King Oscar Gniewino

Gryf Maraton

Mega

  1. Tomasz Jaworski – Baltic Home Świnoujście
  2. Piotr Cibart – Wolny Tybet
  3. Mateusz Szymecki – Baltic Home Świnoujście
  1. Elżbieta Woźniak – Szczecin
  2. Małgorzata Lewandowska – 2×3 MTB Racing Team

Mini:

  1. Piotr Grzegorczyk – 2×3 Bike Team
  2. Axel Pobiarżyn – Szczecin
  3. Przemysław Olejnik – Szczecin
  1. Barbara Krzyśko – Szczecin
  2. Sylwia Maciejkiewicz – FHU Sylwia Maciejkiewicz
  3. Katarzyna Kaczyńska – Szczecin

VI Jesienny Maraton MTB – Kościerzyna

Mega:

  1. Bartosz Banach – Sante BSA Tour
  2. Przemysław Ebertowski – King Oscar Gniewino
  3. Mateusz Zdanowicz – Bike Team Człuchów
  1. Katarzyna Łysek – Gdańsk
  2. Aleksandra Zabrocka – MLKS Baszta Bytów
  3. Marta Kamińska – Cyklo Team

Mini:

  1. Tomasz Rzeszutek – MLKS Baszta Bytów
  2. Błażej Wiloch – MLKS Baszta Bytów
  3. Daniel Diks – Baszta Bytów Masters
  1. Zofia Rzeszutek – MLKS Baszta Bytów
  2. Karolina Perekitko GKS Cartusia Kartuzy
  3. Elżbieta Reca – Baszta Bytów Masters

Clipboard04

Mazovia MTB – Nowy Dwór Mazowiecki

Mega:

  1. Artur Korc – Algida Kross Centrum Rowerowe Olsztyn
  2. Adrian Jusiński – BSA Pro Tour
  3. Paweł Kowalkowski – Algida Kross Centrum Rowerowe Olsztyn
  1. Krystyna Żyżyńska – Mybike.pl
  2. Anna Klimczuk – Świat Rowerów Racing Team
  3. Zofia Sołtys – Velmar.pl Merida Team

Fit:

  1. Tomasz Bednarski – Legion Serwis Active Jet Merida Team
  2. Kamil Karwat – Świat Rowerów Kellys Team
  3. Łukasz Ziemka – Banaszek Duda Jamis Team
  1. Maja Wiśniewska – Warbud – Warto Budować
  2. Olga Niewiarowska – Przasnysz
  3. Aleksandra Rudzińska – Warszawa

Enduro Trophy

Kobiety:

  1. Anna Szafraniec
  2. Agnieszka Szor
  3. Anna Maciejczak

Enduro:

  1. Marcin Motyka
  2. Marek Konwa
  3. Remigiusz Ciok

Hardtail:

  1. Marcin Mikoś
  2. Jan Radzki
  3. Tomasz Filinger

[srp]

COMMENTS

WORDPRESS: 1
  • comment-avatar
    kamil 5 lat ago

    dopiszcie czasy :) Michalina – przewaga nad drugą kobietą 1h. Z kim się ściga :)

  • DISQUS: 1