Kalendarzowy updejt – cross country FTW ;)

HomeKALENDARZ

Kalendarzowy updejt – cross country FTW ;)

mosir mtb bike tour gdańsk 2013

Cross country po pierwsze, drugie i trzecie. Po pierwsze w sobotę rano meldujesz się w Gdańsku w Trójmiejskim Parku Krajobrazowym i startujesz w MTB Bike Tour 2013 (szkoda, że w tym roku tylko jedna edycja). W niedzielę nie możesz się roztroić więc musisz wybrać – Lublin (AZS MTB CUP), Łysogórki lub Kielce (Family Cup). 

Jeśli nie kolarstwo górskie w formule olimpijskiej to długi dystans. Weekend możesz zacząć w sobotę w Suszu na Maratonie MTB, o którym pisaliśmy już u nas. W niedzielę znów nie mając możliwości replikacji musisz wybrać. Możesz pojechać do Sieroczyna koło Człuchowa na pierwszą edycję Luiza MTB Maraton. To kolejna po King Oscar MTB czy wspomnianym wyżej Suszu, kameralna impreza robiona przez ludzi z pasją. Alternatywy to Wałcz w ramach Grand Prix Wielkopolski (Gogol MTB) oraz Węgrów – kolejny etap Poland Bike.

karkonoski klasyk ON LINESpore grono kolarzy górskich wystartuje w Górskich Szosowych Mistrzostwach Polski, które dzięki zaangażowaniu Banku BGŻ nabrało bardzo profesjonalnego wyrazu – dobra PRowa promocja plus relacja live. Jeśli wszystko wypali, to z punktu widzenia kibica może być naprawdę ciekawie. O poziom sportowy nie ma się co martwić – lista startowa do przejrzenia na stronie www.karkonoskiklasyk.pl.

W sobotę startuje trzeci Wielki Tour – Vuelta Espana (z udziałem pięciu Polaków). Relacje na żywo oczywiście w Eurosport. Dobrym wprowadzeniem jest tekst Marka Tyńca na natemat.pl

W weekend, i nie tylko to także okazja, żeby dołączyć do projektu „RPA”, o którym możesz przeczytać na naszym FB.

[srp]

COMMENTS

DISQUS: 0